Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bi lányok, mennyivel másabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lányok, mennyivel másabb egy lánnyal az ágyban, mint egy fiúval?

Figyelt kérdés
Főleg az előjátékok, orgazmusok minősége közti különbség érdekelne.

2012. okt. 25. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
sokkal, előjátékban könnyebb, mert tudja, hogy hol a jó, viszont nálam az orgazmusok minősége attól függ mennyire vagyok felizgatva.. szóval ilyen téren nehéz nyilatkozni.
2012. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így ,én lefeküdtem egy lánnyal,meg a testvérével is kis időkülömbséggel,és teljesen más volt mindkettő,pedig mindkettő csaj,én meg pasi.SZóval ezt csak próba útján lehet megtudni.
2012. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy lánynak nincsen farka (jó esetben).
2012. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TB28 ***** válasza:

Nem zavar be a sörhas. :)


20/F

2012. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 J0keer ***** válasza:
Bi lányok egy kis ismerkedés?:D
2012. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
J0keer írtam neked privit. ;-)
2012. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!