Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk / Lányok! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / Lányok! Nektek milyen az álom pár?

Figyelt kérdés
külső,belső-részletesen kort és nemet is ha lehet :D

2012. nov. 8. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak az álmomban létezik :/ az én világomban
2012. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kedves, határozott és illedelmes férfi. elfogadja a hülyeségeimet és engem is úgy, ahogy vagyok. :) legyen magasabb és vékony, haj színe és stílusa mindegy csak ne legyen hosszú, szemszín mindegy. és 16-17 körül. :)

14/l

2012. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor olyan akit ismersz és szóba jöhet nálad?
2012. nov. 8. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Törpilla és törpapa? :D
2012. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
olyan ahol nem kell kompromisszumot kötni, mert mind a két fél úgymond testileg és lelkileg is passzol egymáshoz.
2012. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

azt akarom hogy túl szexi legyen, azaz ha a közelemben van akkor még dolgozni is allig tudjak.

és mivel nagymell fetisem van ezért ez az egyetlen fizikai feltétel, és ha lehet csak egy kicsit legyen alacsonyabb nálam, többet meg már nem érdemes kívánni mert olyan nő már amúgy sem létezik.

a nagy mell fetisemet amúgy is elég nehéz lesz kielégíteni, nem hogy a többit

2012. nov. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy "álom kapcsolatban" gondolom kimeríthetetlen a lehetőségek tárháza, mindig tudnak egymásnak újat mutatni, jó nagy az összhang.

Na de az ilyen tuti hogy nagyon ritka :)

2012. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Magas,szép,okos,hosszzú egyenes barna haj,barna szemek,kedves,aranas,szép,szexi.

Á épp vele jártam!

2012. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Különleges, klasszikus modor, nyugodt, kiegyensúlyozott, ha kérdezek valamit, mindig kérdezzen vissza. Magyarul az ellentétem. Külső nem annyira lényeges, de legyen vékony és magas.

15/L

2012. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy gyönyörű szép, elegáns, fehér bőrű, értékes converse bal cipő

Egy magányos jobb.

2012. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!