Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy végre észrevegyen?

Figyelt kérdés
Elsős gimis vagyok és van egy 11.-es srác, aki nagyon tetszik.Egy ideig ismerősök voltunk fb-on,mire én kitöröltem és mikor újra bejelöltem,már nem jelölt vissza.Elvileg tetszik neki valaki az osztályunkból.Nem tudom mit tehetnék,hogy észrevegyen.Nem tudok mikor odamenni és félek is. Gondoltam,hogy küldök neki egy cetlit,amin csak annyi van,hogy lenne- e kedve megismerkedni Velem, de technikai okokba ütköztem,ugyanis fogalmam sincs,hogyan üzenhetne vissza.Abban bízom,hogy én vagyok az,aki tetszik neki.Kérlek segítsetek!
2012. nov. 8. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem jelöl vissza, akkor nem te tetszel neki, sajnos, vagy megharagudott, de ennek van kisebb valószínűsége

ha nem vesz észre, azt legjobb elfogadni

2012. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá a folyosón, próbálj meg valami hülye indokkal beszédbe elegyedni vele. PL: derítsd ki, hogy hova akar menni továbbtanulni. Kamuzz kicsit és mondd azt hogy téged is az a szak érdekel, kérdezd meg hogy milyen elhelyezkedési lehetőségek vannak, tudja-e milyen órái lesznek...ilyesmi
2012. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
ez ám a tiniprobléma....túl se fogod élni ha 15 évesen nem lehet a tied a srác.
2012. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó kommentelő: Biztos van jobb dolgod,mint az én idióta kérdésemre válaszolni. :)
2012. nov. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!