Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy egy csomó helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy egy csomó helyes hapsinak soha meg se fordul a fejében hogy mennyire jól néz ki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már több éve rendszeresen látok itt-ott ahol lakom, nagyon megfogott az arca, feltűnt, hogy ő is szokott engem nézni, aztán úgy olyan magába gondolkozva/szerényen elnéz, néha picit 'elbújik' ha van ott pont ember/valami tárgy/ilyesmi és én mindig magamban tökre odavagyok hogy 'hogy lehet ilyen helyes azt a rohadt, á biztos van barátnője' XD
2012. nov. 8. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy jól nézek ki:D Én lám nincs barátnőm 1 hónapja, szóval ne feltételezd róluk, hogy biztos van barátnője, mert lehet nincs is:)
2012. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lehetséges.Előfordul sokakkal szerintem
2012. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 TOMAtm ***** válasza:

lehet.

ez most mi kérdés vagy csak unatkozol?

2012. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha tényleg jól néz ki, akkor ő azt tudja is magáról...:)
2012. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de mindig olyan szerénynek tűnik, pedig olyan aranyos arca van :D
2012. nov. 8. 19:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Kizárt! A legtöbb pasi annak ellenére is azt hiszi, hogy jó hapsi, hogy közben egy bányarém /tisztelet a kivételnek, aki bevallja magának/. De most komolyan, önértékelési zavaraik vannak egyeseknek. Minden esetre a pasik nagyon is tisztában vannak a képességeikkel. Na nem általánosítani akarok, mint itt mindenki, de egy pasi akkor is azt hiszi magáról, hogy istenkirály, ha alacsony, dagadt és kopasz :D
2012. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ja amúgy azért feltételezem azt hogy nincsen eltelve magától mert már évek óta teljesen ugyanúgy néz ki. :D de ez illik hozzá
2012. nov. 8. 19:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaj. Hány évesek vagytok kérdező?
2012. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6. válaszoló: Az még nemfordult meg a fejedben hogy az ilyen pasik azért hiszik magukrol h istenkirályak mert ezt érzékeltetik vele vagy mert sok pénze van??? Hidd el sok jó kinézetü pasi a tükörbe se ud nézni mert volt olyan nő az életében aki érzékeltette vele, hogy szart sem ér. Ahogy nöknél is ugyanez a helyzet.
2012. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én 18 ő meg biztos idősebb vagy 4-5 évvel, talán több is
2012. nov. 8. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!