Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két csendes, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két csendes, visszahúzódó ember összejöhet? Vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Én ilyen fiú vagyok,és szintén egy ilyen lány tetszik.A barátainkkal bátrak vagyunk,de nehezen barátkozunk,csendesek vagyunk stb. Tegnap is összefutottunk a megállóban,de alig beszéltünk,semmi vicces,vagy jó téma nem jutott az eszembe,elég ciki volt:D Félek hogy megunnánk egymást,vagy nem jutnánk keresztül az ismerkedésen a zavartság miatt.Meg hallottam,hogy csendes ember mellé egy nagyobb hangú való.Szerintetek?

Amúgy a csendesség ellenére egyikünk se néz ki rosszul,sőt..

16/F-16/L


2012. nov. 8. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Két flegmatikus személyiség. :) hogyne
2012. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem halott ügy XD
2012. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden összejöhet, ha akarod. Ne hallgass itt senkire. Tudnod kell, hogy miképp viszonyultok egymáshoz. Főleg az ostoba tanácsokra ne hallgass. Listen to your heart pal.
2012. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Összejöhet és nagyon jó is lehet, viszont arra azért figyelni kell, mint mindenki másnak, hogy ne laposodjon el.
2012. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Annyira azért ne legyenek visszahúzódóak, hogy egyik sem kezdeményez. :D Egy busszal jártok ezek szerint. Leülsz mellé, beszélgettek valami hülyeségről, kérdezel tőle. Előre gondold át miről beszélnétek. Elhívod teázni aztán vagy jó esetben alakulgat.
2012. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is visszahúzódó vagyok, de ha olyan emberrel akadok össze akivel van téma, akkor nincs baj azzal, hogy megnémulunk.


De néma embernek anyja sem érti a szavát...

2012. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze hogy összejöhettek, ez csak rajtatok múlik, egy idő után egyikőtök úgy is átveszi az irányítást és majd megered a nyelve
2012. nov. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egymással csak beszélgettek, nem? Szerintem meg pont a hasonló típusú emberek valók egymáshoz, igen, van esély, csak egyikőtök kezdeményezzen már.
2012. nov. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!