Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mondjak azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondjak azt, hogy nem is szeretem igazan a baratomat, csupan azert, mert nem csokolgatom mindig? Ez normalis?

Figyelt kérdés

Lattam a baratomat, odamentem hozza, o adott a szamra egy puszit; majd leultem melle es kb 3 oran keresztul beszelgettunk, de se en nem adtam neki puszit ez ido alatt, se o nem adott nekem.

Masnap hallottam, hogy azt mondtak, hogy mi nem is vagyunk szerelmesek, mert nem csokolgatjuk mindig egymast.


2012. nov. 9. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A hü lye dumát engedd el a füled mellett.
2012. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek akik ezt mondták 12?
2012. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah, 12, a kérdező is annyi. Nem értem, minek kell azzal foglalkozni, mások mit mondanak. :-O
2012. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki foglalkozik azzal, mit mondanak mások, és baromi káros tud lenni, ha megteszed.


Azért mondják, mert tizen- és huszonévesen az emberek azt hiszik, hogy a szerelem csak a filmekben megírt módon megélhető, intenzív, egymást feltétel nélkül rajongó, éjjel-nappal szexelő módon megélhető. Ha egy kapcsolatban felmerül egy hiba, egy botlás, akkor "óóóóó... nem szeret".


Olvasgass ebben a témában más posztokat: kevés a szex? Nem szeret! Megbántott? Nem szeret! Nem tud várni az első szexszel? Nem szeret! Más csajok képét lájkolja facebookon? Nem szeret! Ránéz az utcán másik csajra? Nem szeret! Szól, ha hülye vagy? Nem szeret! És mindezt fordítva: ezt vagy azt csináltad/gondolod? Nem szereted, hagyd el!


A szerelmet mindenki másképp éli meg, és másra van szüksége. Én pl mindig kiborultam az egymást becézgető pároktól, sosem hívtam a páromat sem szívemnek, sem életemnek, sem kincsemnek, sem kicsimnek. Hallottam már vissza, hogy nem is szeretjük egymást, hiszen egy kedves szavunk sincs egymáshoz, mondom aha. Cserébe nem is jutott eszembe elhagyni a csajt, ha már éppen nem pezseg a kapcsolat. Én a hibáival szerettem, nem voltam vak, nem csak a hormonjaim szerették a páromat. Mások szerint ez csak barátság, én nem is voltam soha szerelmes... Akkor legyen úgy, ha ők úgy mondják biztos úgy van xD.

2012. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan kit érdekel hogy mást mit mondd?
2012. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Komolyan kit érdekel hogy mást mit mondd?"


Teljesen igazad van, ellenben ez kib*szott káros tud lenni akkor, amikor az ember összezavarodik valamivel kapcsolatban, kíváncsi lesz külső véleményre, és egy ilyen idealista f*szfejek telebeszélik a fejét.


Saját bőrömön tapasztaltam, hogy amikor a 9 éve tartó párkapcsolatom válságba jutott, hirtelen a páromban minden felborult, amire az életét addig építette, és az ilyen téren rettentő tapasztalt barátnői elmondtak neki pár nagyon hasznos véleményt. Ne értsetek félre, akit az ilyen vélemény döntésre visz, az vessen magára; ettől függetlenül még jobban össze tudják zavarni az illetőt.

2012. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4-nél a pont, ha lehetne 100 zöld pacsit adnék neki (de 1 így is ment). Hányok a buszon egymást nyaló-faló tinipároktól, meg akik úgy mondnak el egymásnak egy mondatot, hogy:

Képzled, (cupp) ma est (cupp) lesz egy jó film (cupp cupp cuppppppp) a TV2-n. (cupp) (lefety lefety)


Ehh.

2012. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

11:27


Én nem azt mondtam hogy nem kell meghallgatni a másikat. Szabad országban élünk mindenki elmondhatja a véleményét, de ezeket nem kell kőbevésett szabálynak tekinteni. Meghallgatod, ha van benne valami számodra akkor átgondolod, ha nincs akkor meg csak 1 vélemény a sok közül.

2012. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!