Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam be a barátomat a szüleimnek és hogy mondjam el, hogy már lefeküdtünk?

Figyelt kérdés
Szüleim szerintem nem viselnék valami jól.16éves vagyok.
2012. szept. 30. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy milyen a kapcsolata a mai fiataloknak a szüleivel... Most nyáron volt először barátnőm, 3 évvel idősebb, nem szóltam róla, nem is tartott sokáig. De ha komolyabbra fordulna bárkivel is a dolog, akkor az lenne az első, hogy bemutatom, aztán utána lehet komolyabbakat kezdeni, együttalvás, stb... és akkor a szeretkezés... De ez ííígy... :/ Elég ciki szerintem, hogy lefeküdtök egymással, AZTÁN MUTATOD BE...

F/17 (te ismered a szüleidet, hogy mit szólnak hozzá, nem mi)

2012. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Gáz vagy nem gáz ez van.


1. nem kell bevallani. Max ha rákérdeznek akkor elmondod.

De szülőként én inkább azért lennék kiakadva, mert ennyire nincs bizalom a gyermekem és köztem. Valamit nagyon elszúrtatok.

2012. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre egyet. Először mutasd be, ha tényleg komolyan gondoljátok, akkor klasszikusan családi étkezésre szokták vinni a delikvenst, de akkor készülj fel, a szüleid is jól meg fogják fingatni, hogy figyel-e a lányukra, stb. Szóval árgus szemek fogják kísérni minden lépését/botlását. ami a másikat illeti, ha egyik szűlőddel sincs olyan jó kapcsolatod, hogy ilyet elmondj neki, akkor ott valami baj van. Viszont, az hogy nem lesznek tőle elragadtatva, nyilvánvaló, végül is, 16 éves vagy! Szóval ettől ne ijedj meg, de arra készülj fel, ha bevallod, akkor nagyon kellemetlen tud lenni, ha rá 2 hétre egy hónapra szakítotok, szóval ezzel csak akkor, ha biztos vagy benne, hogy ez egy komoly kapcsolat.
2012. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 walk w1th mee ***** válasza:
nem kell elmondanod.amúgy nem szokták a szülők ezt ilyen korban feszgetni hogy dugtále ..
2012. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!