Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemmel gyereket szeretnén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkoshahha kérdése:

A férjemmel gyereket szeretnénk, és mindig elmegy bennem de nem jön össze a gyerek és voltunk orvosnál és semelyikünknek nincs semmi baja! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Megvizsgáltathatjátok magatokat esetleg másik orvossal, de lehet, hogy csak tovább próbálkozni. Nem mindig jön össze olyan könnyen.
2012. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
egy év türelmi idő és kevesebb stressz kellene, addig nincs mit tenni
2012. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennél rosszabb hír szerintem nem is létezik a világon, amikor egy pár próbálkozik, de nem jön össze nekik :(

Próbálkoztatok a lombik bébi programmal?


Nem vagyok orvos, de ilyen esetben több szakvéleményre kell támaszkodni, nem szabad egy orvos mellett maradni. Tudom, ez sok pénz, energia és erős lelki világ szükséges, de szerintem megéri utánajárni. Vizsgáltasd ki párodat, hogy nemzőképes-e, majd magadat és vágjatok bele a programba. Szerintem ez megoldással lehet!

2012. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fülünyúl ***** válasza:
8%

Az a helyzet, hogy a szervezeted úgymond hozzászokik a párod spermájához, ezért kisebb az esélye a teherbeesésnek. Most ha például (csak például) valaki mással feküdnél le, tuti teherbe ejtene.

Mivel elvileg orvosnál voltatok, feltételezem a párod spermája életképes és te sem vagy meddő. Érdemes lenne óvszerrel szexelnetek 1-2 hónapot, hogy a párod spermája ne kerüljön beléd. Aztán utána le a gumi és hajrá.

2012. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van? Megszokja a szervezet a spermát?
2012. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abortuszod nem volt esetleg? Mert az is lehet az oka lelkileg vagy testileg.
2012. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!