Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » H merik egyesek bevállalni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H merik egyesek bevállalni a megszakitásos " módszert "? egyeseknek tényleg ennyire nem gond tizenévesen 1 abortusz, vagy 1 gyerek? én még gumi mellett is félek.

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 23:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én csak ritkán vállaltam be a megszakításos módszert habár nem vagyok már tizenéves mégis picit szoktam izgulni.

Én azon akadok ki, hogy manapság az a divat, hogy minél előbb elveszítsd a szüzességedet mert az már ciki ha még az vagy. :S

Aztán felelőtlenül mennek bele csak azért egy szexuális kapcsolatba, hogy 'érettebbek' legyenek.

2010. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
hát látod..
2010. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
ehh, és még én vok a túlparázós. egyesek fintorognak, ha azt mondom, h gumit használok, mert " fuuuj, az nem jó ", amikor meg szedtem tabit, az volt, h " fuuuj, szőrös akarsz lenni??". :S
2010. máj. 7. 23:44
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Kétségkívül ez a módszer, nem tizenéveseknek való, de én simán be merem dugni a feleségemnek, hagy élvezkedjen. Ha nem élvezek bele, akkor biztos, hogy nem lesz gyerek. Ha meg esetleg megtörténne, akkor az áldás és anyagilag is tudom vállalni.
2010. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

hát nekem is ez a véleményem, hülyeség a megszakításos módszer..

bár én még szűz vagyok.


14/L

2010. máj. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
eddig az összes bnőm és én is így veszítettük el, mert nem volt betervezve a dolog, csak úgy megtörtént. (mindannyian 18 évesek voltunk, volt aki 19, szóval nem 13 éves hülyegyerekek vagyunk) persze azelőtt én is mondtam, h megszakítással soha, de egyszer életemben megtörént, nem lett belőle baj, de azóta tablettát használok. van aki ismerőseim közül még mindig ezt használja, én azért nem merném bevállalni újra, majd ha együtt élek a barátommal.
2010. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
a megszakításos módszer naptármódszerrel együtt alkalmazva nem hülyeség, de nagyon nagy fegyelem kell hozzá (és még úgy is van elég jelentős hibaszázalék), a szex meg nem a fegyelemről kéne, hogy szóljon, úgyhogy tabletta rulez :D
2010. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Nem minden tizenéves gondolkodik így.Pl én 16 vagyok és fél éve vesztettem el mindig használtunk gumit de most már 2 hónapja átálltam a gyógyszerre és még úgysem hagyom neki hogy bennem menjen el.
2010. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ha tabit szedsz mér tlennél szőrösebb?:D:D

Minimális hormon van benne, nem olyan, mint régen volt.

Am. nem tudom mit kell félni tabletta mellett, ha még akkor sem engedi vki h elmenjen benne a fiú, elég gáz sztem :S az nem is rendes szex -.-

2010. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Mi is csináltuk a párommal és akkor még heti 2 szer minimum szexeltünk, de nem lett semmi gond. Most már belegondolok, hogy mi let volna, ha... De nincs ott a ha. Ma már attól parázok, hogy nem leszek majd terhes, ha akkor nem lettem az? Szóval fel kell hozzá nőnni :)


19/L

2010. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!