Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy majdnem 2,5 éves...

Ha egy majdnem 2,5 éves gyerek magától kijelenti, hogy ott alszik a nagyinál anya nélkül, akkor nem lesz gond?

Figyelt kérdés

Már eddig is ki lehetett volna próbálni, de a távolság 200 km.


Amúgy nagyon jóban vannak.


28 hónapos a lányom.


2012. okt. 4. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés... neked kell ismerned a lányod. Lehet, hogy amúgy most úgy érzi, hogy szeretné, de mi van, ha este mégis meggondolja magát? Nekem a fiam 3 évesen jutott oda, hogy mamánál marad egyedül aludni, de az délután volt és autóval 15 perc. Nála nem volt gond, azóta már többször aludt ott ebéd után, mi hazajöttünk, de éjjelre nem maradt még.

Egyébként nyilván függ a dolog attól is, hogy este hogy alszik el, éjjel fel szokott-e ébredni. Ha egyedül, nélküled is elalszik, éjjel pedig nem ébred, akkor valószínűbb, hogy nem lesz gond. Pl. az én fiamnak eleve úgy működik az éjszaka, hogy elalváskor nekem kell ott feküdnöm és éjjel is felkel még 1-2 alkalommal, akkor is engem hív, más nem jó, így nem is próbálnám máshol éjszakáztatni. Ezért mondom, hogy ezt neked kell tudnod, hogy teljesen magától szeretne ott maradni, nincs-e nagyi ráhatása, meg szokta-e változtatni a véleményét és az esti-éjszakai alvása milyen. Amúgy simán lehet, hogy még ha el is pityeredne, nagyi meg tudná nyugtatni és máskor biztos nem lenne gond. :)

2012. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az elötem szolo jol mondta te tudod hogy mennyire érezné magát jol a nagyinál vagy mennyire lehetne téged potolni esti lefekvésnél .
2012. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 50 km van de másfél éves kora óta szívesen ott alszik, ő szokta kérni, sose volt gond. A nagyobb viszont csak akkor ha a kicsi is ott van. A nagy 4, kicsi 2 éves.
2012. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!