Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok számotokra vonzó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra vonzó, ha egy fiú siránkozik és sajnáltatja magát?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 16:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez férfias viselkedés szerintetek?
2012. nov. 9. 16:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted?? Na mit gondolsz?..
2012. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nem éppen...
2012. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát csak mert furcsa, ahogy sok fiú itt így viselkedik, mert hogy "szerencsétlen a lányoknál".


Kicsit nehéz elképzelni, hogy feláll a géptől, aztán egyből megrendíthetetlen önbecsülése lesz. Szóval ők valószínűleg a valóságban is ilyenek. Így viszont nem csoda, hogy szerencsétlenek a nőknél. Ezért kérdezem.

2012. nov. 9. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Na kérdező?. mond már el te mit gondolsz. Olyan kíváncsi vagyok,,


szóval igazából az ilyen kérdések aztán ultra értelmesek ám, valami józan ész talán. Meg amúgy is unszipik ezek a kb. közvélemény kutatás kérdések.


Egyébként is és ha igen, akkor innentől kezdve mindenki előtt siránkozni fogsz? Az kb olyan, hogy nézd meg ott vagyok-e a másik szobában, és megnéznéd.


De teszteld le, aztán meglátod hátha bejön

2012. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

na, oh,.


akkor az előző poszt tárgytalan ((: sry

2012. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De hát ezt nem értem. És ez akkor mit változtat? Tehát itt így viselkedik, és a valóságban is? És?


Nincs is csaja, épp azért itt rinyál. És igen tényleg kétségtelen hogy nem lesz szuper önbecsülése ahogy feláll a géptől. Senki se mondta hogy ez férfias.


Egyébként se a gyakra alapozz, már csak azért se, mert annyira azért nem mondanám menő oldalnak. Én rajtam kívül ismeretségi körben max úgy ismerik "az az oldal ahol hülye, béna kérdések vannak amiken lehet röhögni" ,, szóval nem ide jár Mo. összes pasija.

2012. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menekulok es falra maszok az ilyen pasiktol. meg azoktol is, akik gorcsosen akarnak baratnot.
2012. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vonzó tulajdonság. Azonban nem feltétlenül vagyunk ilyenek a valóságban is, meg amúgy is, ez a "siránkozásos"/depresszív állapot idővel enyhül. Nálam legalábbis ciklikusságot mutat. Szerintem ha valaki nem lenne egy kicsit sem elkeseredett 10-20 visszautasítás után az eléggé érzéketlen lehet.
2012. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!