Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bonyolult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult a szerelem? Miért nem mondjuk/mondják el az érzéseinket? Fogalmam sincs, h mikor fogom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy fiú az osztályban,aki már évek óta tetszik ....

Ès amúgy sem beszélünk,nem hogy én odamenjek hozzá és bevalljam,hogy mit érzek.Ismerem magam,hogy nem tenném meg. Ha egyszer adódna egy alkalom,ahol tényleg csak ketten vagyunk,akkor sem mernék kezdeményezni,talán a szemébe néznék...és reménykednék,h belémlát.

Most 11.esek vagyunk . Még van több mint egy év....és borzasztó a tudat,h egy térben vagyunk,közel..de mégis olyan távol.

Mennyivel egyszerűbb lenne,ha az emberek nem lennének gyávák,ahogyan én sem. Igaz,a fiúnak 'illik' kezdeményezni...De én nem tudom ,mit gondol rólam,csak egy két eset volt,mikor majdnem biztos voltam,h nem vagyok közömbös.

De egyszerűen,ő olyan ...aaaa szóval annyira tökéletes ..vannak hibái ,ezer meg ezer ,de épp ezért vonz..

Mit tehetnék?

Tizenhat vagyok,tudom,ez nem szerelem ..akármi is,nevezzük vonzalomnak.


2012. nov. 9. 22:29
 1/4 anonim válasza:

Mai világban nem "szégyen" ha a lány kezdeményez :) sőőt.. ~a pasik 70%-a arra vár, hogy a nő tegye meg az 1. lépéseket~

szerintem beszélgess vele, először csak pl hol tartotok az anyaggal, mi volt a házi ilyen apróságok..ha rád néz mosolyogj rá, adj neki "jeleket". Érdeklődj iránta. Esetleg kérdezd meg melléülhetsz-e :)

Sok sikert! :)

2012. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmm..annyira igazad van..

Viszont en epp az ellenkezojet teszem..kerulom.Nem tudom miert,nem megy ez nekem.

2012. nov. 10. 13:33
 3/4 anonim válasza:
akarod egyáltalán? mert akkor ne mondd, hogy nem megy.. SZEDD ÖSSZE MAGAD! nem azt mondom, hogy számolj be neki mindenről, mert szerintem semmi értelme mindjárt azzal kezdeni ha 0 a kapcsolatok, úgyis csak azt mondaná, hogy először ismerkedjetek. meg ahogy leírtad nem is mernéd :/ nem is kell.. csak ha akarsz tőle valamit semmiképp ne kerüld! :)
2012. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hmm....nagyon koszonom a biztatast!:)

A jovo titka,hogy lesz-e valaha ebbol valami...mert en az biztos hogy szeretem,de nem tudhatom,hogy o mit erez.

Es ami a legnagyobb gond,jogy o jobbat erdemel nalam. Igy hat ,ha lesz valami ,azt nem en fogom kezdemenyezni,csak ha o felfigyel ram...ennek kicsi az eselye.

2012. nov. 10. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!