Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba! Mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés
tényleg nagyon régóta jóban vagyunk ha nem látjuk egymást akkor mindíg telefonáltunk akár órákat is. őszi szünetben viszont elmentem a házibulijára és nagyon sokat voltunk kettesben és jól el is hülyültünk ahogy mindíg. aztán már este felé ki mentünk az udvarra(mindketten ittunk) és azzal kezdtünk el szórakozni hogy a cigifüstöt a számba fújta...elvoltunk még egy darabig meg énekeltünk aztán...hát nem mondanám hogy ő csókolt meg mert az egész teljesen egyszerre volt. azóta csak rá gondolok mindenről eszembe jut és csak mosolyogni tudok.nagyon félek neki elmondani mert ha összejönnénk és mondjuk szakítanánk olyan embert veszítenék el aki nélkül nem tudok élni.valaki segíthetne mert nagyon zavaros az egész! :)

2012. nov. 9. 22:48
 1/8 Fülünyúl ***** válasza:
56%
És mit segítsünk most konkrétan?
2012. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jól meg kéne ..
2012. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mikulás22 válasza:
barátság többet ér. meg mi van ha nem kölcsönös? akkor meg végkép oda a barátságnak mivel ő lehet már nem tudja h kezelje az ügyet. viszont ha tényleg úgy érzed h szerelemből szereted elég nehéz lesz megint úgy beszélni vele mint régebb gondolkozz el neked mi lenne a jobb és úgy dönts. a döntés a te kezedben.
2012. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem!Most akkor össze akarsz jönni vele vagy mi van?
2012. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez is bizonyítja hogy fiú és lány között nincs barátság. vagyis van de a vége mindig szerelem lesz legalább az egyik részről.


háát.. talán úgy kérdezd meg hogy ő mit gondol arról hogy a legjobb barátokból egyszer csak szerelmes pár lesz. ha jól reagál vagy akkor elmondhatnád hogy te gondolsz rá úgy is..

vagy csak simán elmondod neki, elvégre legjobb barátok vagytok :D

2012. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy énsem értem igazából... jó lenne vele összejönni mert tényleg teljesen megértjük egymást de azt is tudom hogy a barátsága sokkal többet ér mint mondjuk egy 3 hónapos járás.
2012. nov. 9. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha te már a "járáson" gondolkozol,már nem lesz felhőtlen a barátság,mert mikor vele vagy is ezen fog járni az eszed!
2012. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány évesek vagytok, de a járás az nem feltétlenül 3 hónap.

Én is a legjobb barátommal jöttem össze. Igaz, mi már 30 körül vagyunk és közös jövőt tervezünk.


De azt vedd figyelembe, hogy nem nagyon fogsz tudni ez után "csak" barátként tekinteni rá.

2012. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!