Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 162 cm magas vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

162 cm magas vagyok, és tetszenek a nagyon magas pasik. Magas fiúk, járnátok ilyen alacsony lánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon magas pasi alatt értem a 190 cm körülieket, 200 cm az már tényleg érdekesen festene 162 mellett, de a 190 körüli magasság férfiban kifejezetten tetszik. Persze nem ez alapján választanék, csak úgy érdekel mi a magas fiúk véleménye az ilyen alacsony lányokról, mint én.
2012. nov. 8. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik góliátkomplexusnak.
2012. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Magasság 1 dolog. Hogy nézel ki, mennyire vagy inteligens stb. stb...
2012. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia én 2 centivel vagyok nálad magasabb és a volt barátom meg a mostani is 190 cm körüli..:) Sosem mondták, hogy probléma lenne a magasságom..:)
2012. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
En 189 vagyok, es aha , jarnek ilyen lannyal:)
2012. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bár olyan magas nem vagyok mint írtad, de azt hiszem a 186 centimmel sem kell szégyenkeznem. Viszont imádom az alacsonyabb lányokat, teljesen odavagyok értük. Értsd kb. 155-170 cm között.
2012. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

3.

Csak mindig a hátatok mögött nevettek.


Egyébként meg szerintem nem számít.

2012. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ilyen 5 fejjel alacsonyabb nővel nem nagyon kezdenék viszonyba. Bár én 179 centi vagyok, tökéletesen megfelel, zömében csak alacsonyabb nőket látok magam körül, szóval okés, de ha arányítjuk, akkor már törpeországban kéne kutakodni nő után. A lényeg, az ilyen 5 fejnyi szintkülönbség abnormális. Vagy kicsivel alacsonyabb, vagy egy magas velem ami bejön. A szélsőségek annyira furcsák. Szex se jó annyira a túl nagy magasságkülönbségesek közt.
2012. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez csak 28 cm különbség, nem 5 fej. Magassarkúval már csak 18 cm. Bár azt részemről is meghagyom, nem mindennapi az ekkora magasságbeli különbség.
2012. nov. 8. 23:14
 9/17 A kérdező kommentje:
Üzenem a lánynak, aki priviben írt: nem én találtam ki, hogy alacsony vagyok, én inkább átlagnak mondanám magam. De az emberek alacsonyoznak le, így már megszoktam-alacsony vagyok, és kész. Nem ez fogja meghatározni, hogy ki vagyok úgysem.
2012. nov. 8. 23:16
 10/17 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló vagyok. Egyáltalán nem okoz nehézséget a szexben.
2012. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!