Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs esélye az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs esélye az alacsonyabb pasiknak a magasabb modell alkatú csajoknál?

Figyelt kérdés

Vagy mégis? Ilyen a való életben is sokszor előfordul? A képen a híres focista, Romario van és új barátnője Cibelle.


[link]


2012. nov. 10. 09:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2012. nov. 10. 09:29
 2/15 anonim ***** válasza:
Sok mindent látni a TV-ben és újságokban, interneten. Szerintem nem gáz, ha magasabb a lány a pasinál; már olykor divatot is csinálnak ebből. A lány felvesz egy 12 cm-es magassarkút és a pasi gyerek lesz mellette!
2012. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én sajnos ritkán látok fél fejjel alacsonyabb pasit csinos nőkkel. De lehet rossz helyen járkálok.
2012. nov. 10. 09:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Az alacsonyabb pasiknak sajnos még az alacsonyabb lányoknál sincs esélyük. Persze aki gazdag és híres, mint pl. Romário, az kivétel ez alól.
2012. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Higgyétek el: akinek igazán kelletek az egy percet sem fog agyalni a magasságotokon. Akinek Te nem kellesz az neked sem kell!
2012. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De olyan lány nincs, akinek igazán kéne egy alacsony pasi.
2012. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is magasabb volt nálam, igaz csak 2-3 centivel. Egyébként nem ez miatt lett vége, bár abban igazad van, hogy zavarta ez.
2012. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne esélye. Nem a centiktől függ!Azt csak az önbizalomhiányos pasik gondolják úgy. Nekem például tőlem fél fejjel kisebb fiú tetszik. :)
2012. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ultragáz, ha a pasi alacsonyabb. Nekem nem kellene alacsonyabb pasi. Nem akarok lenézni rá.
2012. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Az én véleményem az, hogy NINCS. Szerintem téged is és a lányt is eléggé zavarhatja ha a csaj magasabb..De ha szeretitek egymást meg minden akkor később nem foglalkoztok vele, de tuti sokan megnéznek titeket az utcán, és azt gondolják "mit akar ez a pasi attól a csajtól?!"
2012. nov. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!