Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már, hogy egy értelmileg alacsonyabb szinten lévő fiú vagy lány bizony hamarabb szexel, mint egy szellemileg magasabb szinten álló? Miért van ez vajon?

Figyelt kérdés
Például egy szakmunkás gyerek általában már 12-14 évesen túl van az elsőn, míg egy egyetemista bizony még sokszor az egyetemi éve alatt is szűz.
2012. nov. 9. 20:36
1 2
 1/12 TOMAtm ***** válasza:
mert nem olyan gátlásos.az értelmesebb mindig agyal vmin.
2012. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez totál vegyes
2012. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mert van esze és megfontoltan és következetessé teszi a dolgokat
2012. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert okosabb és nem az útjába kerülő első széttárt lábnak teszi be a betenni valót.
2012. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Hát, lehet több oka is:


-a példában szereplő egyetemista lehet kemény stréber, lúzergyerek

-vannak szakiskolák ahol bármi megtörténhet és meg is történik..

-azok a szakiskolás gyerekek egyszerűen alacsonyabb értelmi és érzelmi szinten is lehetnek, egyszerűen nem tudják máshogy kifejezni a szeretetüket, és a párkapcsolataik is sokkal egyszerűbbek

2012. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ezt mindenkire ráhúzni, de tény, hogy egy értelmesebb ember többre tartja magát annál, minthogy lefeküdjön csak úgy bárkivel, mert a többi szerint ciki, ha nem szexelt még.
2012. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a múltkor majd kettő évig nem szexeltem, nem volt barátnőm! Hol vehetem át a diplomám???

Ez butaság, a butább csajt könnyebb hintába rakni, de nem értelmi szint kérdése a vágy...

2012. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Boldogok a szellemi szegények. Néha irígylem az ilyen állat színten mocorgó embereket. Akik túl agyalósak, azok túl sokat is komplikálnak, túl sokmindent szeretnek túlkomplikálni, ráadásul merrt karrieristák, kevesebbet vannak olyan társaságban, ahol ismerkedni, kommunikálni lehet, és sokkal zárkózottabbá válnak. Emezek meg züllenek, kocsmáznak, disco-olba járnak, és mindig akad a faszukra egykét riherongy cafat is. Akinek kevesebb az agya, az kevésbé gátlásos is szerintem. Én még nem láttam asszem buta gátlásos embert. Általában a gyagyásoknak ugyanis nincs önkritikájuk, ez a jellemző, semmitől nem jönnek zavarba, így a szexnek sem bas zakodnak túl sokáig.
2012. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akinek van agya az sokat agyal! akinek meg nincs az nem sokat sz*arozik, semmilyen téren.
2012. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sokkal több a buta ember, mint az okos. Emiatt eleve nagyobbak az esélyeik is. A kapcsolat. kialakulása is sokkal egyszerűbben megy náluk, megkérdi egyik a másikat."Járunk," "Járunk!"-és már járnak is.

Az okosabbak pedig randiznak, beszélgetnek, morfondíroznak, hogy megfelelő-e, stb...

Ezért.

2012. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!