Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy orosz pasi párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy orosz pasi párkapcsolatban (általában) milyen?

Figyelt kérdés
én már nagyon sok mindent halottam és nem tudom mit gondoljak . lééci tapasztalatot is írjatok

2012. nov. 10. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
kemény, mint a vídia.
2012. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Az oroszok mindig részegek :)
2012. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
az oroszok több száz millióan vannak a világban. szerinted lehet az összeset egy kalap alá venni?
2012. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát jártam kettővel is.

ridegek, szívtelenek szerintem. addig aranyosak amíg minden úgy van ahogy ők akarják.

elég dominánsak, rá akarják kényszeríteni az emberre az akaratukat, manipulatívak, vérig sértenek de elérik hogy neked legyen még bűntudatod.

a szex jó velük ha az ember szereti a durvaságot és nem zavarja hogy miután a pasi elélvez, rögtön ki is ugrik az ágyból cigizni vagy telefonálni. ez elég illúzióromboló tud lenni.

az érzéseiket a világért sem mutatnák ki, kapsz valami ajándékot, ez a maximum.

nagyon kényesek a hajukra, folyamat fésülködnek (!), szexnél hozzá ne érjek... akkor örültem mikor levágatták tüsire :D

elég birtoklóak is, van bennük valami kínzási hajlam, inkább lelki síkon. ha már annyiszor semmibevettek meg megbántottak hogy úgy döntesz elég és kilépsz a dologból mindig megjelennek ahogy egy másik pasi képbe kerül.

könnyű elcsábulni mert van egy sajátos érdekes humoruk.

szeretnek magukról beszélni, várják hogy akármikor kész legyél meghallgatni a panaszkodásukat, a kis bosszúságaikat, mindent. ők lehetnek féltékenyek és féltékennyé tehetik a nőt de fordítva ez nem létezik.

akkor ridegek, elutasítóak mintha teljesen más ember állna előtted mint akit megismertél.

örökké teáznak :D

de ezek arra a kettőre vonatkoznak akikkel én voltam a többit nem tudom milyen

2012. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én orosz vagyok csak lány :D megmondom.. Nem piskótàk az orosz férfiak, első rànèzèsre tényleg olyan mintha csak magukkal törődnének amilyen agresszívek.. De az előjàtèk is annyira fantasztikusnagyon sok figyelmet fordítanak a partnerükre
2012. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Milyen több száz millióan, miről beszélsz te?:D
2012. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
uhhhh
2012. nov. 10. 13:13
 8/12 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem igazán igaz rájuk ,hogy kedves és vicces és törődőek ?????? meg értelmesek ????
2012. nov. 10. 13:20
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Bakker, mikor tanulják már meg az emberek, hogy nem lehet bekategorizálni egy ekkora népcsoportot? Attól, hogy most 3 férfi szokásait megtudtad, még nem mondhatod, hogy mind ugyan olyan lesz... A magyarok között sincs az, hogy mind ugyan olyan, mindenki más és más, hülyeség általánosítani.
2012. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De viccesek.. Ismerkedj 5-6 orosszal ès megtudod
2012. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!