Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom még?

Figyelt kérdés
Elegem van abból h a párom elhanyagol a munkája miatt. keveset van velem,amikor velem van kapok 1puszit,átölel és már alszik is. Nem simogat,nem szeretget,nem kezdeményezi a szexet.Ez mind a fáradtságára hivatkozva.Természetesen beszéltem már vele erről h nekem ez így nem jó,és nem akarom tovább folytatni,de semmi változás.Minden nap ugyanolyan.Este haza ér,hulla fáradt,beveti magát az ágyba,és nem foglalkozik velem.Már azt sem tudom megmondani mikor csókolt meg utoljára,mikor simogatott,stb.... Hiába volt minden beszéd egyszerűen semmi nem változik,mert nem is akar beszélni róla.Csak azt vágja a fejemhez,h reggeltől estig dolgozik,persze h fáradt.Ok. rendben van,de velem akkor mi lesz? Én már nem is létezem,csupán azért mert ő dolgozik? Sehova nem járunk,itthon ülünk minden nap(hétvégén is) azért mert ő fáradt..Azért ez már szerintem túlzás. És mindezt egy éve elviselem.Mit kellene tennem szerintetek? Nem bírom ezt tovább.
2012. nov. 10. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress másik fiút,ennek rohadtul nincs értelme,és Te szenvedsz a legjobban,lépjél,egy életed van,és gondolom,nem igy akarod leélni.Amúgy szerintem van neki valakije,mert ez nem normális!
2012. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,én is gondoltam arra h van valakije,de amennyit melózik szinte lehetetlen,nem jár el sehová nélkülem. Tudod mi a baj azzal h elhagyjam? mert legszívesebben ezt tenném,de van egy 3hós kisfiunk.
2012. nov. 10. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:

UTOLJÁRA beszéld meg vele, de a hangsúlyod legyen komoly, határozott! mert ha hallja rajtad, hogy "csak a szokásos szidó-duma", akkor nem veszi komolyan. Mondd el neki, hogy nem változtat X időn belül, akkor te szakítani fogsz vele, mert te igányled a törődést, a szexet, a közös programokat, beszélgetést, és nem szeretnél miatta diliházba kikötni.


Ha ezután sem változtat, tudod mi a dolgod! :)

2012. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,megpróbálom,hátha sikerül.
2012. nov. 10. 16:13
 5/9 anonim ***** válasza:

van egy babátok?

na, ez eléggé bonyolító-tényező..úgy látom, akkor 15 hónapja még volt idők (ideje) szexre..

2012. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* 12 hónapja
2012. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,akkor még nem volt hozzá túl fáradt h közeledjen hozzám. Van egy olyan érzésem h csak a babát akarta tőlem.
2012. nov. 10. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Az hülyeség,hogy csak a babát akarta.Mindenképpen beszélj vele,és mondd el neki,hogy mennyire boldogtalan vagy!!
2012. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetesen elmondtam neki,nem egyszer és nem is kétszer.Semmi változás.
2012. nov. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!