Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok az oldalt olvasva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok az oldalt olvasva nem éreznek késztetést arra, hogy bizonyítsák a fiúknak, érdemes őket választani?

Figyelt kérdés

Több srác írta már, hogy nem akar szenvedni a barátnőkereséssel, nagyon nehéz és borzasztóan sokba kerül.

A lányok reakciója persze az éles tiltakozás.

De, van olyan lány, akit inkább arra motíválnak az ilyen hozzászólások, hogy bebizonyítsa a fiúknak, ő nem ilyen?


2012. nov. 10. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj :D
2012. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán szerintem.

Mert az ilyen fiúk,általában nő gyűlülők,vagy az önbizalom hiányosak.

Nekem ilyen férfi nem kéne.

2012. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen lány:D Kár a gőzért:D Inkább egyedül maradnak, mondjuk jobban is teszik:D:D 24F
2012. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akadt már ilyen lány. Csak aztán idővel túl sok lett körülötte az ellentmondás és elváltak útjaink.
2012. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bizonyítási vágyból nem hinném, hogy működne egy kapcsolat.
2012. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért bizonygatnék itt bármit is ismeretleneknek?

Ha valakinek a barátnőkeresés szenvedés, ha csak pénzzel tud(na) csajozni, az annyira szerencsétlen, hogy valószínűleg idegesítene.

2012. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Witch! A legtöbb srácnak csak a "faltöréssel" vannak gondjaik, de ha már ajtón belül vannak és önmagukat adhatják, akkor már nincs velük gond.
2012. nov. 10. 19:50
 8/13 anonim ***** válasza:

nem éreznek

sőt én személy szerint arra sem érzek késztetést, h a te gondolkodásmódodat megváltozzassam

2012. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mit bizonygassak... ha oda se jönnek nem fogok előttük fel-alá mászkálni hogy kellessem magam.

ha meg odajönnek, azt tapasztaltam hogy azoknak mindegy ki, ha elutasítom pár percre rá már másnak is lökik ugyanazt a szöveget.

ebből nem azt szűröm le hogy bárki szerint is érdemes engem választani... mit erőlködjek ha senki nem kíváncsi rám?

nem teszem magam szándékosan még szánalmasabbá köszi

2012. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: tudom, hogy vannak ilyenek, mivel pont ilyen sráccal járok már egy éve.

De ő nem panaszkodott, hogy 9 éve nem volt nővel (később tudtam meg), nem hibáztatta a nőket amiatt, mert olyan sokáig nem jött neki össze. Annyi történt, hogy sokat beszélgettünk és csak megemlítette, hogy elég béna a nőkkel. Erre én azt mondtam neki, hogy "Igen? Pedig engem teljesen levettél a lábamról!".

Nem kellett neki bizonygatnom, hogy én más vagyok, mint a többi...

2012. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!