Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen célból mond valaki ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen célból mond valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőmmel megyünk valahova, nagyon gyakran odajönnek hozzám idegen férfiak és gratulálnak, hogy milyen gyönyörű barátnőm van. Eleinte főleg kocsmákban vagy bulihelyeken volt ilyen, de sokszor van csak úgy az utcán, tömegközlekedésnél...stb

De miért mondanak ilyet nekem? Ennek mi értelme van?

Vagy ez igazából arra irányul, hogy ilyen jó csaj mit keres egy ilyen srác mellett?

Másoknál is szokott ilyen lenni? Én még nem nagyon tapasztaltam ilyet, és most már kicsit kezdem furának tartani.


2012. nov. 10. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a szebbik formája annak, hogy megdugtam a csajodat és tényleg jó volt.
2012. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy azok a csajod exei voltak?:D
2012. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fura. De ez nem kellene, hogy gondot okozzon, maximum mondj 1-1 szót rá, vagy csak billents a fejeddel, aztán le vannak magasról.
2012. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legmélyebb érzés az irígység, vagy a nyereségvágy, hogy a csajodnak jobban megtetszik ő, meg vannak az őszinte, spanolós részeg emberek, és akik saját magukat szándékoznak megalázni valami okból. Egy idő után már el fogod tudni különíteni, mikor melyikkel állsz szemben
2012. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!