Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyet miért csinál egy lányka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet miért csinál egy lányka?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal. Fűztem, és le sem szart. Utána voltunk szórakozni, és találkoztunk újra, beszéltünk pár szót. Aztán később nézegettek a barátnőivel. Másnapra pedig, már nem 1-2 szavas válaszokban válaszolt, és van hogy ő ír rám először. Előtte azt mondta hogy túl idős vagyok, meg nem jövök be neki.


Valahogy nem értem most itt mi történt.



2012. nov. 3. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Barát-zóna
2012. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Inkább tartalékpasi.

Hanyagold, ha meg akarod őrizni a méltóságodat.

Vagy csessz ki vele és csajozz be a szeme előtt. Ennél jobban semmi nem irritálja a nőt.

2012. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a barátnőinek biztos bejöttél és most már ő is másképp néz rád...
2012. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy nem nagyon tetszett egy fiú, aztán sokadik látásra már bejött és tök helyesnek találtam.. :D
2012. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont, a csordaszellem befigyel.
2012. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

mert én konkrétan nem nagyon akarok rákérdezni hogy mivan.


ha kedveskedek vele, meg bókolok neki, akkor van esély rá hogy ő kérdezi meg hogy tetszem-e neki?

2012. nov. 3. 23:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem sok erre az esély. De kit érdekel? Hívd el valahova, aztán próbálj összehozni vele valamit, ha tetszik.
2012. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Vagy csessz ki vele és csajozz be a szeme előtt. Ennél jobban semmi nem irritálja a nőt."


Ha nem érdekli a fiú, akkor nem. :)


A barátnős dolog is hülyeség, nekünk mindig totál másfajta fiúk jöttek be a barátnőimmel.

Volt bennük közös, de sosem ugyanaz.

Külsőleg nagyon különböző kategóriák.

2012. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Dehogynem :) Mármint nyilván nem sírom el magam minden páron, akit látok, hogy miért nem én :D

De ha az a helyzet, hogy valaha is egy kicsit is felkeltette az érdeklődésemet, akkor akár tetszik jelenleg, akár nem, rámtör a gondolat, hogy ugyan mi van abban a másikban.

2012. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor ebben erősen különbözünk. :) Ha én nem akarok tőle semmit, egyáltalán nem érdekel, kivel van.


Nem azért írom, de nyilván (akaratomtól függetlenül?) stabilabb lehet az önértékelésem. :)

2012. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!