Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki utál? Órák óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki utál? Órák óta bőgök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam bulizni tegnap életembe először egy clubba,mert gólyabál volt és utána mindenki lelépett oda,van egy srác aki régóta tetszik és kicsit forró lett a hangulat és smároltam vele és összejöttünk,sose csináltam ilyet és nem is fogok többet,de a srácnak bejövök és én is neki és komolyan is gondoljuk. Ez így minden ok,de hirtelen mindenki utál,csak ő van nekem meg a barátnőm,a többi mind könnyűvérűnek gondol,a hátam mögött kinevetnek,miközben a buliba több lány,egyben osztálytársaim is ismeretlen fiúkkal csinálták ugyanezt,én ezt a fiút ismerem,kedvelem rég óta,és eddig is voltak olyanok akiknek tetszettem(nem egoságból,mióta önmagam adom igazán,hogy el tudok lazulni azóta van ez),most ők is utálnak,mindenki kiröhög meg minden,lehet,hogy átléptem egy határt,de nincsen barátom nem is volt,nem csaltam meg senkit és úgy lenéznek,mintha lefeküdtem volna vele,kerülnek,a barátom barátja/barátjai a hátam mögött csúfolnak,kiröhögnek,a barátomnak nem merem elmondani,hogy a legjobb barátja ezt teszi velem,mert én leszek a rossz,nem akarom szét szedni a barátságukat,majd túl leszek rajta,tudom,hogy van ennél rosszabb is százszor is,de most úgy érzem magam,mint egy szerencsétlen,csalódtak bennem,én is magamban,de ekkora bűnt elkövettem,mit csináljak?

2012. nov. 10. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy ahogy eddig,ne foglalkozz velük,lehet csak irigyek.
2012. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szard le őket, irigykednek.
2012. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindezt egy nap leforgása alatt?


Erre csak annyit lehet mondani, hogy "Sajnállak, hogy olyan szar és egyhangú az életed, hogy az enyémmel foglalkozol."


Minden csoda három napig tart. Vagyis még 2 nap és senkit nem fog izgatni, hogy kivel jöttél össze. Emiatt szerintem teljesen fölösleges sírnod.

2012. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem irigykedés.

Nem lehet hogy csak a gyerek szórakozik veled?

Mert elég fura hogy még az ő haverjai is kiröhögnek téged.

2012. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy kamu kérdés! Mindenki mindenkit könnyűvérűnek gondol, meg egyáltalán zavaros. Ha igaz, akkor nem értem. Akkor valamit kihagytál. Miért utálnak?
2012. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,de nehéz,olyan szar így,nem tudom mire irigykednek,mert tényleg nincs mire,nem is értem ezt az egészet,én is hülye voltam,hogy hagytam és majd csak utána,de nem tudom már visszafordítani,a barátom faggatott,hogy mondjam el,hogy ki volt az,de nem merem és nem is akarom,mert megint én vagyok a szar,egyébként egy f*szfej dagadt p*cs,mindenkit lenéz meg kiröhög,de akkor is bánt,meghogy könnyű vérű,pont én aki életemben először vagyok clubba és sosincs kint semmim?!
2012. nov. 10. 22:10
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen,ez mind tegnap történt csak ma tudtam meg,nem,nem kamu,egyszerűen szarul esik mindez,próbálok mindenkivel kedves lenni,de én vagyok a rossz mindig. Hát az lenne a tetőpontja,ha tényleg csak szórakozik velem,de nem hinném,vagyis tényleg remélem,hogy nem,mert akkor elásom magam a föld alá.
2012. nov. 10. 22:12
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Ha élőben is úgy beszélsz ahogy itt írsz, meg is tudom érteni, hogy miért utálnak... Tipikusan olyan ember vagy akinek a csorda határozza meg véleményét, de azért különbnek tartod magad náluk.

Egyszerű lélek vagy akit könnyű és élvezetes az ilyen kis hiénáknak rugdosni.

2012. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kösz szépen,érdekel,hogy mit gondolnak rólam,szerintem nem vagyok egyedül,és nem gondolom magam másnak,a barátom barátja aki csúfolt,a barátnőmet 3 éven át csúfolta,mert duci,ő meg 120 kilós a srác.
2012. nov. 10. 22:14
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom milyen hányinger néha ez az ország :D

szard le nem voltak igazi barátok, inkább kockulj meg sportolj, és keress újakat

f19

2012. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!