Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki hetente pár órán mellettem ül. Velem mindig kedvesen, aranyosan viselkedik. Mással az osztályban nem ennyire aranyos. Mindig mosolyog rám, mikor összenézünk, de van mikor látom a szemem sarkából, hogy néz, ilyenkor ránézek és egymásra mosolygunk. Többször volt olyan az órán (amikor mellettem ült) hogy néztük egymást több másodpercen keresztül, szinte elvesztünk a másik tekintetében. Egyszer megkérdeztem tőle hogy mit néz, ő meg csak mosolyogva rázta a fejét. Megfigyeltem, és másra nem szokott így mosolyogni, mint rám.

Van barátnője már több mint fél éve. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek miért mosolyog rám állandóan?

16/L


2012. nov. 10. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
tettszel Neki,viszonozd mosolygással te is.
2012. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, és számára könnyebb úgy párkapcsolatban lenni, hogy tudomást szerez arról, hogy vannak-e még lányok a barátnőjén kívül, akik érdeklődnek iránta. Ha komoly lenne, már szakított volna a barátnőjével. Csak óvatosan, nehogy csak mentőöv legyél!
2012. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig vissza szoktam mosolyogni rá, de a mosolygást mindig ő "kezdi", vagy egyszerre mosolygunk egymásra. Ez tényleg azt jelenti, hogy tetszem neki?? Ha nem tetszenék neki vagy nem érdekelném, akkor nem is mosolyogna?
2012. nov. 10. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!