Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálkoznál egy férfinál aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkoznál egy férfinál aki tetszik neked?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl kevés infó.
2012. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak olyan férfiaknál próbálkozom, akiket rondának tartok.


OMG...

2012. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl kevés infó.
2012. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NEM!!!!!!!!!!!!!! Még a végén megtudja, hogy valamit érzel iránta. :))))))))) Azért azt csak látod, át néz rajtad, mint egy ablakon, vagy hogyan viselkedik, ha találkoztok, dumáltok. Ha van esély valamennyi és tetszik, egyértelműen próbálkozzál ezt tudomására hozni. Lehet neki is tetszel, csak egyiktek sem mer nyitni.:)))
2012. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ááá dehogy, csak állnék, mint f@sz a lakodalomban, és megvárnám, hogy kitalálja, hogy én mit akarok tőle -.-"
2012. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, sok lánynak tényleg ez a szokása :)
2012. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tabaki ***** válasza:
Minek? Pont fordítva kéne, hogy én tetsszem őneki.
2012. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ő tudja hogy tetszik nekem de erőszakos nem akarok lenni
2012. nov. 11. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tudja, de nem lép, akkor nyilvánvalóan nem kölcsönös. Vonulj vissza még az ostrom előtt. (na, mellesleg ezt kellett volna leírnod a kérdésbe, és akkor nem lett volna az az első válaszom, ami.)
2012. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!