Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Butch lányok, nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butch lányok, nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudatlan vagyok! Homályosíts már fel, hogy kik azok a Butch lányok.
2012. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kulcsszavakban a válasz. Amúgy meg ha nem tudod, nem vagy az, a kérdés nem neked szólt.
2012. nov. 11. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem minden leszbikus lány van tisztában a butch, femme, lipstick leszbikus, stb. fogalmakkal...szóval szerintem ne szúrd le szegény Első Válaszadót, amiért megkért normális hangnemben, hogy magyarázd el :))


Ugyan nem vagyok butch lány, de a legtöbb ismerősöm az, és leginkább a hosszú hajú, átlagos öltözködésű csajokat kedvelik, kék szem előny, illetve ne legyen se túl sovány se túl kövér. És lényeges, hogy kevés smink!! Nem kíváncsiak az 50 kiló alapozóra.


Gyorsan alátámasztom azért, hogy ez az én ismeretségi körömben levő butch-csajokra vonatkozik, az ők átlagvéleményét írtam le :)


18/L (leszbikus)

2012. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!