Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes amit teszek vagy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes amit teszek vagy jobb meghátrálni?

Figyelt kérdés
Az a történet lényege, hogy van egy srác aki közeledik felém és ahogy észrevettem nem mint barát.Viszont van egy barátnője, illetve nem tudom hogy mikor vannak együtt hiszen mindig veszekednek és örökös a szakítás majd újra egymásra találás.Én azonban reagálok a közeledésére, persze csak finoman.Ám mások véleménye szerint is azért nem lép túl azon a kapcsolaton mert ő egy állandó partner, és ameddig nem talál mást vele marad.Viszont én vagyok kellemetlen helyzetben emiatt, hogy ott a barátnője és nekem ír sokszor vagy épp engem hív el a társaságukba.És félreérthetetlenül keresi velem a kontaktot.Tanácsot szeretnék kérni hogy ebben a helyzetben mit tegyek. 17/L

2012. nov. 11. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:
ha egyfolytában szakítanak majd összejönnek akkor ott valami nem megy... nem is kéne nekik erőltetni a dolgot..... szerintem nyugodtan engedj a közeledésnek... föleg ha tényleg csak azérz van a barátnőjével h legyen valaki....
2012. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!