Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyik a jobb a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik a jobb a két selejt férfitípus közül? Alacsony és vékony vagy alacsony és kicsit macis (nem zsírdisznó)?

Figyelt kérdés

Úgy értem

170 cm és 50-60 kiló?

170 cm és 70-80 kiló (izom és egy kicsi zsír)?


Tudom, a kigyúrt, tökéletes sportos test lenne a legjobb, de a genetikán nem lehet változtatni. Aki genetikailag vékony, bármennyit is eszik, az tömegnövelők nélkül szálkás marad, aki pedig genetikailag macis, az csak ha kiéhezteti magát lehet vékony, az izom mellett mindig lesz egy kicsi zsír.



2012. nov. 1. 01:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

D.) Ízmos , magas , jóképű, okos, humoros, kék szemű.


Üdv: Szerelem Dr.

2012. nov. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Hogy te mekkora .... vagy.Nem ártana utána nézni a dolgoknak....
2012. nov. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem lehet válaszolni rendesena kérdésre?!

Én is a két említett kategóriák egyikébe tartozom, de nem árulom el melyikbe, viszont én is kíváncsi lennék melyiket választanák a lányok, szóval tessék már válaszolni értelmesen, ha lehet kérni!

2012. nov. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem írt baromságot.Sokan vannak akik hiába esznek sokat mégsem tudnak hízni és fordítva is vannak példák rá
2012. nov. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

És az miért jó, ha már annyit zabál, hogy megutálja a kaját? Vagy zabáljon egy csomó egészségtelen ételt, hogy elhízzon? Ráadásul ha a testalkata olyan, akkor attól is csak a hasa nő meg vagy a segge. mindkettő baromi esztétikus tud lenni.


Egyébként köszi, hogy 8 válaszból senki nem tudott érdemben reagálni, csak kötekedni.

2012. nov. 1. 03:09
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#8


Szomorú hogy ilyenek is eltudják végezni az általános 8 osztályt pedig nem kéne átengedni őket


Vannak olyanok akik hiába esznek sokat mégsem tudnak elhízni,olyanok is vannak akik keveset esznek mégis sokat híznak egyszerűen azért mert genetikailag ilyenek.Ez TÉNY nézz utánna te tudatlan birka

2012. nov. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Ipso ***** válasza:
82%
Én az első típusba tartozom, és mindig az volt az érzésem, hogy a második típus népszerűbb a lányok körében... De tiltakozom a "selejt" címke ellen, mert a nők gondolkodása kiszámíthatatlan. Néha még mi is tetszünk nekik :)
2012. nov. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ezt csak te gondolod, hogy selejtesek. Ne általánosíts.
2012. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Én a B kategóriába tartozom, és a tapasztalataim azt mutatják, hogy erre van a legkisebb kereslet. Ja, és én vállalom, hogy én selejt kategória vagyok. :D (Annyira, hogy nem is akarok soha gyereket, hogy nehogy átörökítsem a selejtes génjeimet.)
2012. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ahhoz látnom és beszélgetnem is kellene az illetőkkel. Addig nem tudnék válaszolni.
2012. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!