Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is mindig feláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is mindig feláll fürdőkben ha barátnőtökkel vagytok?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk barátaimmal ilyen meleg vizes fürdőben, de végig azon feszengtem, hogy mindenkit ölelgetett meg simogatott a barátnője, én meg ha nézegettem a barátnőmet a fürdőrucijában plusz még oda is jött akkor tuti merevedés lett, és ez így elég kínos számomra. Mit lehet tenni dupla gatya vagy mit kéne mégis?
2012. nov. 12. 00:32
 1/7 panini ***** válasza:

Apukám itt még a tripla sem segítene:):D

Ez egy természetes "rieksön". Ez ellen nem tudsz mit tenni. Max. annyit, hogy nem feszengsz és parázol miatta.

2012. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem értem,hogy miért feszengsz ilyesmin.

had lássák,főleg ha ott van a többiek női is.

2012. nov. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A többiek meg azon stresszelnek, hogy nekik nem áll fel és ez ciki... :D
2012. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jókat mosolyogtam, mikor a párommal wellness hétvégén voltunk és a medencék tele voltak párocskákkal, szülőkkel és gyerekekkel, mi meg csak csókolóztunk, ölelkeztünk. Természetesen mindig felállt neki, de ez nem gáz- egy nőnek kifejezetten bók! Csak arra ügyelj, hogy próbálj lehiggadni, mielőtt kijössz a vízből. :D
2012. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:

Utolsonal a pont!

Sztem is inkabb bok a baratnodnek. Viszont legyen 1-2 perc mielott kimentek a vizbol amikor lelankad valamennyire. Ez ezzel jar.

2012. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó de épp ezaz, hogy félek, hogy nem lankad le, azt mondják indulás meg ilyesmi aztán én meg mondom, hogy még úszom egyet tiszta vicc :)
2012. nov. 13. 16:40
 7/7 anonim válasza:

Én simán megmondom a barátnőmnek hogy most nem megyek sehova mert vigyázz állás van. Ha tényleg akar menni, akkor türelmes, ellenkező esetben direkt odasimul hozzám :D

Ne tartsd cikinek, mert ez természetes!!

2013. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!