Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajom, károm lehet abból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom, károm lehet abból ha megmutattam cam-on a cuccost?

Figyelt kérdés
F, chatről vett fel
2009. aug. 14. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi..
2009. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi max leadján a national geo-n:))))
2009. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha az arcod is adtad hozzá, akkor bmelyik nap megjelenhetsz napiszaron, vagy puruttyán..vagy akár szexuális témájú honlapon.
2009. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

"cuccost". Hát anyám.

Legközelebb meg olcsókolbásznak ( a "régi" 280 forintos hoppá ) fogod hívni?


Nem hinném hogy bajod, károd lehet belőle.


Sárky

2009. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, nem akartam kiírni h a f/szomat. és az arcom alig látszott mert nem volt villany kapcsolva
2009. aug. 14. 00:24
 6/8 anonim válasza:
100%
Hát semmi.. csak lehet hogy az a valaki nem egyedül vana kinek megmutattad és lehet levideózta vagy lefényképezte és leéget vagyis megmutogatja midnen ismerősének és szétkürtöli hogy te megmutattad neki stb..
2009. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonkívül, hogy esetleg viszontlátod magad a Youtube-n, Napiszaron, anyád laptopján? Semmi :)
2009. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bízz benne hogy nem vették fel, de ha az arcot nem látszik akkor semmi. Mégha fel is teszik valahová, úgysem tudják hogy te vagy. Legközelebb arra figyelj hogy ne látszodjon az arcod ha ilyenbe belemész. Amúgy én is csináltam már ilyet, nem lett belőle semmi gondom.
2009. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!