Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó hogy megmutattam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó hogy megmutattam neki (nekik)? Mit gondolhat a volt barátom? L/15

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátom együtt van a volt barátommal a hegyekbe azaz együtt nyaralnak. Beszélgettem a barátommal msn-en és gondolom közben ott van mellette a volt barátom. A beszélgetés kihozta magából hogy kik tetszik most nekem vagy ki udvarol nekem. Írtam h van aki udvarol nekem, kérte h mutassam meg képen is, megmutattam neki. Ha ott volt mellette a barátom mit gondolhat? ( 3 hete szakított velem neten)
2011. aug. 2. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel h mit gondol?Szakítottál már vele nem?
2011. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ez az...a VOLT barátod...szóval tényleg kit érdekel?!
2011. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Ha szeret még egy kicsit akkor rájött, hogy hülye volt és akkor lehet, hogy balhét rendez, hogy visszakapjon de az is lehet, hogy csak magába fojtja.

Ha viszont semmit nem érez már akkor talán nem foglalkoztatják a képek.

2011. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Ha szeret még egy kicsit akkor rájött, hogy hülye volt és akkor lehet, hogy balhét rendez, hogy visszakapjon de az is lehet, hogy csak magába folytja.

Ha viszont semmit nem érez már akkor talán nem foglalkoztatják a képek.

2011. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a volt barátodról van szó, és ő szakított veled, szerintem lesz@rja, hogy te kivel mit csinálsz.
2011. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
honnan tudjuk hogy mit gondolhat??? á vagy reméled hogy itt leledzik egy gondolatolvasó? -.-" tipikus tini
2011. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
csak segítséget kérek..
2011. aug. 2. 19:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod...
2011. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
oké. nem hiszem hogy erre mi tudnánk a választ.. szerintem ezt gondolta: "aha, szóval ő az. értem."
2011. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem magasról lesz.rja, hogy neked ki udvarol, ő ott hagyott neki nem kellettél és ezek után se fogsz


Max annyit gondol, hogy ez a pics. gyors túl tette magát rajtam, gondolom akkor nem is volt szerelmes belém.

2011. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!