Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért rondázzák le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért rondázzák le a nekik nem tetsző fiúkat?

Figyelt kérdés

Miért nem mondják azt, hogy nem az esetük az adott fiú, nem értem miért kell egyből lerondázni valakit, aki valakinek nem tetszik, míg mi fiúk sosem csinálunk ilyet például. Nekem is sok lány volt, aki nem jött be, mégsem rondáznék le senkit, mert az szerintem sértő szó és nem is helyes, hiszen lehet, hogy másnak ő szép például.

Húgaimtól kezdve sok lány rondázott már le és ez nekem nagyon sértő még, ha magam is tudom, hogy nem vagyok jó pasi, alacsony vagyok, vékony, kerek fejű, nem férfias vonású, de mégis volt már nem egy lány, aki meg helyesnek tartott érdekes mód, amit magam sem értek egyébként és nem is hiszek már el, úgy belém nevelték, hogy ronda fiú vagyok. Szerintem ez a rondázás nagyon káros az ember önbizalmára, de a lányokat főleg a mai 13-16 év körüli korosztályt ez nem érdekli, viszont, ha őket csúnyáznák le hisztiznének egy sort, csak valahogy nem tudják átérezni, mert a mai lányok nagyon el vanna kényeztetve, nagy kényelemben élnek. Talán nem kellett volna elkényeztetni ennyire a mai lányokat, talán a sok rajongó fiú a hibás, akik kínjukban mindenféle lánynak nyaliznak, mert manapság már nehéz barátnőt szerezni, több az egyedülálló fiú, mint egyedülálló lány.



2012. nov. 12. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nagy az egójuk
2012. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az egyik lerondázz, a másiknak meg lehet hogy pont az esete vagy, senki sem mindenkinek az esete, csak egyesek szeretnek sértőek lenni, lehet hogy pont azért mert valaki nem akart velük bemenni a wc-be, fölösleges fönn akadni ilyeneken!
2012. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én mindig azzal kezdem hogy nem az esetem.

de akkor elkezdenek kötekedni hogy hát miért nem, meg kérdezgetnek minden sz@rt.

akkor elmondom hogy továbbra is kedves meg cuki legyen hogy bocsi, aranyos vagy csak külsőleg nem.

ekkor, ha nem felszínes p.icsáznak le, akkor újra jön a miért?

és akkor már mérges leszek és mondom hogy hát szerintem nem vagy helyes.

akkor meg jön a hőzöngés hogy hát dde de hogy mersz ilyet mondani, há minden csaj eddig azt mondta hogy milyen jó pasi vagyok (kamuztak csak nem tudod...) és mit képzelek.

na akkor mondom azt hogy SZerintem ronda vagy.

elhiszem hogy káros az önbizalomra meg blabla, de ők szokták kiprovokálni. sosem ezzel nyitok és másoknál is ezt láttam.

ha azt mondják nem jössz be nem kell kérdezni hogy miért, elégedj meg vele hogy egyszerűen csak nem és kész.

így mégse bántanak meg annyira

2012. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg lehet hogy pont az a céljuk, hogy piszkálódjanak, de legyen benned tartás! Mondd meg nekik a magadét, és ne légy nyámnyila, csak úgy lazán, mert akit ez megvisel, annak alapból nincs önbizalma, az meg alapból hogy akarna csajozni? És pont az ilyen sértő megjegyzésekre nem kéne adni, akik egyébként meg saját magukat minősítik ezzel, és tudod sokan azt hiszik hogy ha nekik valaki nem tetszik, akkor már senkinek sem tetszene, közben meg aki csajozik simán lehet minden héten más barátnője, aminek nem sok értelmét látom, csak úgy megjegyeztem.
2012. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert szerintük a nem jól kinéző fiúknak nincsenek is érzéseik.
2012. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 18:01


Érdekes én sosem provokáltam ki, nem ilyen esetekre célzok most, mondjuk én még ilyennel sem találkoztam. Aki kiakarta mondani az már az elején kimondta jó formán csak meglátta a képemet vagy személyesen leszólítottam és egyből ezzel támadott le, de mondom tini lányokról van szó, lehet te értelmesebb vagy és nem egyből lerondázol fiúkat.

2012. nov. 12. 18:10
 7/13 anonim ***** válasza:

"mi fiúk sosem csinálunk ilyet például"

kb. fél órája kaptam meg egy pasitól, hogy húzzak zacskót a fejemre, mert ronda vagyok :D Nem vettem a szívemre, mert barátomnak tetszem, és ez a lényeg, de azért ne általánosíts, a lányok meg a fiúk között is vannak nagy bunkók..

2012. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha a barátodnak tetszel akor minek raksz ki képet utolsó?

fene azt a hazug fejedet -.-

2012. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedni meg akárhol lehet egyébként, nem csak bulikban, vagy iskolában/munkahelyen, és másrészt meg manapság már az van hogy mindenki szeretne kefélni szinte mindenkivel, aki bejön neki, nem pedig az hogy csak olyan valakivel csinálják, aki sokkal többet jelent nekik, mint akármelyik másik számukra helyes fiú/lány
2012. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ragyafej21

Ne legyen profilképem facebookon, mert van barátom? Logikus.

2012. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!