Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha 19 évesen eldobnám magamtól az életem, amiért nem beszélhetek a lánnyal akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig nem piáltam, cigiztem, de most az életem szerves részévé vállt és csak ez okoz örömet, mert szeptember eleje óta nem hajlandó velem beszélni a lány akibe szerelmes lettem. Ő az elejétől fogva nyitott volt, én pedig nem viszonoztam eléggé és most akármit csinálok utál engem, próbáltam visszaszerezni kedvesen, taktikáztam, voltam indulatos is de semmi nem működik, utál engem, pedig szerettük egymást és mostmár értem a gondolkodását, érzéseit, de akkor nem értettem... már csak az okoz örömet, ha cigizhetek (ami emlékeztet is rá) vagy bepiálhatok, utálom magam és az életem.

2012. nov. 12. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem értettem azokat, akik öngyilkossággal fenyegetőznek/azok akarnak lenni szerelmi okok miatt. Ennyit ér az életed? Elég nevetséges...
2012. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ma 18:05


Ki érti?? Én sem értettem azokat, nem akarok öngyilkos lenni és nem is fenyegetőzök vele, de fáj.. és nem az, hogy utál vagy már elutasít, hanem az hogy eltűnt, közömbös felém...

2012. nov. 12. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor lépj tovább. Tudom, mondani könnyű, de akkor is ez a megoldás. Ha közömbös irántad, abból már semmi jó nem fog kisülni. Ezt tudatosítsd magadban, és keress valaki olyat, aki képes szeretni téged.
2012. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Továbblépek minden nap, de nem múlik el.. ottvan minden elszívott cigiben, lehajtott whisky-ben, úgy szeretem és még csak el sem hiszi
2012. nov. 12. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:

na, velem meg április óta nem beszél a szuper pasi

evvan, mindennap hosszú órákon át eszembejut de kész, nem tudok mit tenni, letiltott, rimánkodni meg nem fogok.

élje a kis életét, messziről megtudok róla pár dolgot, örülök ha örül és én is élem a kis életem.

más kérdés hogy sohatöbbé nem fogom újrakezdeni mással, de attól még vannak jó dolgok amikért megéri élni.

úgyhogy, foglald le te is magad, legyen új hobbid, új haverok, és ugyál kevesebbet meg kerüld a dolgokat amik folyton rá emlékeztetnek... cigit etc.

2012. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én egyáltalán nem ilyen vagyok, van kiállásom, magabiztos vagyok és erős.. de ez amit csinál(t) velem, ez a közöny, faképnél hagyás a semmiért teljesen padlóra küldött..
2012. nov. 12. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Elbasztad srác..tedd túl magad rajta. Egy nő miatt nem sírunk, főleg 19 évesen. Ne nyavalyogj meg ne sajnáltasd magad. Légy férfi b+
2012. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a nő nem ér ennyit! Ezt tudatosítsd magadban és lépj tovább!
2012. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!