Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akibe szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akibe szerelmes vagyok, összejött egy másik csajjal. >. < Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Nagyon rossz... :/ Ma majdnem szívrohamot kaptam, amikor a suliban láttam, hogy az a fiú, aki egy éve tetszik, kézenfogva jön szembe velem egy lánnyal. :'( Nemrég jöttek össze.

Most, hogy belegondolok, ehhez a fiúhoz kötődik rengeteg minden: a zenék, amiket hallgatok, mindig róla álmodoztam, a tanulás terén is az motivált, hogy megmutassam neki, én is okos vagyok (akivel összejött, nagyon okos lány), elalvás előtt is kitaláltam mindenféle sztorikat, amiben én és ő szerepeltünk... ://

Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni? Felejtsem el? Vagy várjak, hátha szakítanak??

17/L


2012. nov. 12. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Kardiológia! Ilyen idősen nem kaphatnál szívrohamot...
2012. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Mire várnál?? Eddig sem tettél semmit, arra meg ne számíts, hogy belelát a gondolataidba, a nyakadba borul és könyörögni fog, hogy járjatok...

Istenem, 17 évesen azért lehetne több eszed.

2012. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Késő bánat..
2012. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Két utad van. Elfogadod hogy ezt elbénáztad a sok várakozással. Ha erre nem vagy képes akkor marad a búnyó.
2012. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hibáztasd!

Könnyen oktatod ki. Ha az ember tényleg szerelmes, nem igazán egyszerű azt kimutatnia. Sőt, valakinek kínszenvedés lenne.

Épp ezért van az,h a fiatalok közt, a legtöbben nem a szerelmükkel járnak, hanem csak eggyel a sok közül, aki tetszik nekik.

2012. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azt vártad, hogy ő kezdeményezzen. Sajnos nagy hiba volt. Esetleg mondd el neki amit érzel, bár szerintem nem sokra mész vele. Fel a fejjel, legközelebb majd másképp fogod csinálni a következő fiúnal. Egyébként nem a tanulás alapján választunk lányt. :)

15/f

2012. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előfordul. Verd ki a fejedből, és legközelebb, ha akarsz valamit, az álmodozásnál többet tégy érte.
2012. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

:(

milyen sztorikat találtál ki?

2012. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

hamarabb kellet volna lépned h neked fogja ;) fiúk könnyel elcsábíthatóak vagyis én az vagyok,

esetleg kérdezd meg tőle még nem olyan szerelmes a lányba h nem e akar téged ha nem keresned kell másik fiut :(

17/F

2012. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!