Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Verekedtem egy lányért! Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verekedtem egy lányért! Vajon helyes volt? Szerelmes lettem belé, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megyek az utcán és két nagyon kemény gyereknek kinéző srác molesztált egy lányt.Már kínos volt néznem és oda mentem már,hogy állítsanak már magukon mert itt verem szét a fejüket helyben.Elkezdtek ott pattogni nekem,hogy mit szólok én bele,meg minden...de végig se mondta,addigra bevertem az arcába a másik kölök életerősebb volt,én is kaptam rendesen,szerintem ő simán megvert volna,de annyira felidegesítettek,hogy végül is kiütöttem fényes nappal hozzá teszem, aztán el takarodtak onnan.

A lány megköszönte,egyébként az általános iskolás osztálytársam volt,elhívott kávézni és jól elbeszélgetünk.

Megtetszett a lány,és úgy tervezzem,hogy elhívom majd valahova.

Sokat változott,egy igazi jó nő:)

Hogyha kérek tőle egy találkozót itt a falúban,az jó lesz nem?

18/F


2012. nov. 11. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
hülye vagy...
2012. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megvolt a ma esti mesénk.

Köszönjünk Andersen

2012. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi?


jaj,mert te meg se mertél volna szólalni, attól más igen...

ilyen sz*r oldal nincs a világon mint ez

az értelmes emberek nem itt vannak,hanem a kocsmába, vagy a műhelybe....

csak azt tudnám minek regisztráltam...

2012. nov. 11. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

De cuki, ma is megtanultam valamit, ha értelmes embert akarsz találni, akkor nézz be a kocsmába vagy a műhelybe. :D

Ha ilyen szarnak tartod az oldalt, mi a fenéért tesze fel kérdéseket ITT?

Nem tetszik az embereknek a történetedet, ezért az oldal szar. Egyébként ha ennyire nem bírod a kritikát, akkor tényleg nem neked való a GYK.

2012. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg sokan poénkodnak, ne vedd magadra!


Szerintem ajánld fel neki, hogy elkíséred, hogy nehogy megint kötözködjenek vele. Mondd azt, biztos azért teszik, mert még óvodások agyilag és tetszik nekik.

Vagy hívd el most te kávézni!

2012. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Majd persze írok neki.

Remélem igent mond:)Bár szerintem kölcsönös a szimpátia!


A többiek meg levannak sz*rva...

2012. nov. 11. 19:27
 7/7 walk w1th mee ***** válasza:
Beteg állatvagy..
2012. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!