Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontok el, ti hogy csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Kb egy hete bekerültem egy új munkaközösségbe. Naponta új kollégákkal találkozom, emiatt nem könnyű ott ismerkedni, mert nem állandó a csapat. De ha én nem kezdtem beszélgetni valakivel akkor nem igazán érdeklődtek irántam, hogy ki-mi vagyok.. Ha én kezdtem a beszélgetést akkor is válaszoltak nekem, de nem kérdeztek vissza és elakadt az egész. Nem nagyon tudom hogy miket kellene kérdeznem stb Alapból csendesebb félénkebb tipus vagyok, de próbálok nyitni. Akikkel vagyok korombeliek és egy irodában dolgozunk..24f
2012. nov. 12. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sűrűn cserélődős csapat, ezért nem barátkoznak az újakkal.
2012. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon zárt a csapat, nekem anno kellett egy év, hogy teljesen befogadjanak. Aztán jött egy új lány, és láttam, hogy vele ugyanezt végigjátszák.

Én nem csináltam semmi különöset, végeztem a munkám és magamat adtam, az ebédeknél füleltem, és ha olyan volt a téma, elmondtam én is, mit gondolok.

Sok sikert és ne feledd, elsősorban a munka miatt vagy ott, ha találsz barátokat is, az csak a bónusz :)

24N

2012. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!