Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mégis hogy kell veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mégis hogy kell veletek barátkozni? :D

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy szeretnék barátkozni fiúkkal is, csak hát mivel lány vagyok, ezért általában félreértenek. Örülnék pár tanácsnak tőletek, hogy hogyan kezdjek neki egy barátságnak anélkül, hogy az illető srác félreértené. Vegyük alapul azt az esetet, mikor csak úgy köszönő viszonyban vagyunk.
2012. okt. 31. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barátkozz olyanokkal, akik stabil kapcsolatban vannak, netalántán házasok. És persze elkerülhetetlenül a barátnőikkel/feleségükkel is. Így nem fog senki semmit félreérteni.
2012. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél sört :D
2012. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na ezt én is szeretném tudni! :)
2012. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tudom én fiu letemre akarmilyen lánnyal össze tudok barátkozni, és ha nem látom a "jeleket", akkor a barátság fenn is tartható ^^
2012. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Legyél ronda de pótolhatatlanul jó arc. Szerintem máshogy ez nagyon rizikós.


No pain, no gain...

2012. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja vegyél sört abból vágni fogja a srác hogy csak haverkodni akarsz. Pl ha nekem egy csaj sört hozna tudnám :D
2012. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát,mondjuk ha az elején mondod a srácnak,hogy csak és kizárólagosan barátkozni akarsz,akkor talán megértik...Én pasi vagyok,sok csaj haverom van,de ez csak élőben működik...
2012. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz fiúkkal barátkozni, mert a férfiak félreértelmezik a közeledésed, amit azzal bizonyítasz, hogy beszélgetsz velük, érdeklődsz magadtól. Mondanám, hogy beszélgessünk, de ha értelmes csaj lennél, akkor tutti meg akarnálak kapni :).


Ha szélsőséges esetet nézünk, például folyamatosan éreztetnéd egy pasival, hogy stabil kapcsolatban vagy, és mennyire jó a barátoddal, akkor is a srácok egy része azért keresné a társaságod, mert abban bízna, hogy hátha a későbbiekben megdughat valamikor. Az ismerősi körömben a fiú lány barátságok 100%-a abból áll, hogy a lány a barátjának hiszi a srácot, de titokban a srác odavan a lányért, és bízik a csodában, hátha egyszer eljön :).


Másik eset lehete, hogy tegyük fel érdekes és értelmes vagy, van ami érdekel, jó a stílusod, van hobbid, van rálátásod a dolgokra.. ekkor egy férfi képes lenne csak egy értékes barátot látni benned. Csak egy baj van ezzel megint csak: ha jól nézel ki, akkor megint csak szerelmes lesz beléd a srác, mert az értelmes lányok nagyon bejönnek a férfiaknak. Ilyenkor akkor lehet barátság, ha a srác nyuszi, és alacsonyabb értékűnek hiszi magát a nőnél (vagyis örül, hogy a barátja lehet).

2012. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a helyesírásodból látszik, hogy értelmes vagy. Ha sikerül kereteket kijelölni a barátságnak rögtön az elején, akkor a srác talán nem esik beléd :). Például kikötöd, hogy iskolatárssal nem jársz, mert csak, vagy értékesebbnek állítod be magad, mint ők, mert akkor nem mernek majd kezdeményezni. Azt persze tudnod kell, hogy srácok, még ha maguknak be sem vallják, és talán bennük sem tudatosul, varázsszóra beléd esnének, ha szabad utat kapnának. Ebből is látszik, hogy valójában nem egy igazi barátság lenne ez a dolog.
2012. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amelyik csajt érdekli, írjon üzit :D

Amennyiben CSAK barátkozásról van szó...

2012. nov. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!