Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki? (Többi lent )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? (Többi lent )

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt 1 hónapja,máshova megyünk suliba,és ma feljött egy ideig amerre én megyek mert orvoshoz ment.

Reggel mondta a városi buszon hogy feljön velem,mert orvoshoz megy,azt mondtam az jó.

Beszélgettünk amíg sétáltunk közben az egyik haverom hátulról figyelt minket,és amikor elköszöntem tőle a csaj balra ment,a haverom meg oda szólt hozzám mert megálltam megvárni őt hogy: Semmi puszi?Hogy hívják?Ő is itt lakik nem?

Szerintem hallotta is a lány :)

De folyton én írok rá ha neten beszélünk :/

Pedig élőben mosolygós szokott lenni..Vagy arra vár hogy én írjak neki mindig? :)


2012. nov. 12. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
írj kezdeményezz te, örülni fog ne aggódj :)
2012. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
??? Facebook nélkül nincs élet?
2012. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. De van,csak rossz a szövegértésed ! :)
2012. nov. 12. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem akar tőled semmit, csak alapból mindenkivel kedves és udvarias.

De az is lehet, hogy akar valamit.

Meg az is lehet, hogy ő sem tudja.

Mindenesetre: tudod, mi lányok, szeretjük meghódíttatni magunkat :) Ha meg zavar, vagy nem tudod mire vélni azt, hogy folyton csak te írsz rá, hát mondd neki, hogy "te figyelj, azért te is rám írhatsz ám nyugodtan, örülnék neki".

2012. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! :D

Amúgy úgy mindenkivel kedves,de van egy fiú aki idegesíti (nem én) és mondta nekem.hogy xy idegesíti és hogy befújná paprikasprayyel :D

De vele is "kedvesen" viselkedik,de mondhatta ma hogy nem jön fel velem :)

2012. nov. 12. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit átfogalmazhatnád, mert így elég keszekusza.
2012. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!