Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a yo*tube-n levő motiváci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a yo*tube-n levő motivációk, valóban olyan hatásosak ahogy írják?

Figyelt kérdés

Mert igazából elkezdtem nézni 1-2-t, és magamra sem ismertem.

Beszélgettek korábban lányokkal, csak úgy röviden meg felgmán válaszoltak, mostmeg elkezdtem nézni ilyen motivációs videókat, és ugyanezek a lányok találkozóra kértek fel. :D Csak pislogtam. De most befostam, hogy milesz, mit fogok nekik mondani miről fogok velük beszélgetni.

Pedig arról szól a motiváció h nem féljek a kudarctól.



2012. nov. 8. 23:05
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem, a motiváció arról szól, hogy el tudjad, el merd kezdeni.
2012. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Küldhetnél pár linket privátban, kíváncsi lettem :)
2012. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem is, ha nem nagy kérés! :)
2012. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

én is kíváncsi lettem

nekem is küldenél linket? :)

2012. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem is!!!
2012. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2012. nov. 8. 23:10
 7/18 anonim válasza:
Nékem is küldhetsz. Megnézném miről beszélsz.
2012. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
2012. nov. 8. 23:11
 9/18 A kérdező kommentje:

de ez mindenkinek ajánlják, furcsának tűnik mert szimpla kép meg hang, de valahogy mégis ez történt velem.


egyik lány pl bulizni hívott, úgy hogy nincsenek barátaim, sose hívott el sehova senki.

volt olyan aki elhívott hogy süssünk együtt valamit. de abból sem sütés lett :S:D

2012. nov. 8. 23:14
 10/18 A kérdező kommentje:
és el kell mondjam hogy előtte senki nem keresett, senki sem szerett. ezeket meg 2 hete nézem, de hirtelen olyan sokminden történt egyszerre, hogy azt sem tudom hogy folytassam tovább, mit tegyek előre a rangsorban...:S
2012. nov. 8. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!