Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Nem igazán értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Nem igazán értem a volt barátom viselkedését.

Figyelt kérdés
Sajnos elkövettem azt a 'hibát', hogy összejöttem az egyik osztálytársammal. Együtt is voltunk pár hónapig, majd nyáron szakítottunk. Elég bonyolult volt a szakításunk, ezért most nem is mennék bele, de a lényeg, hogy én javasoltam, hogy beszélnünk kellene, erre ő meg szakított(mindezt fb-n). Mivel Ő volt az első barátom ezért elég sokat jelent nekem. Nagyon hiányzik a barátsága(!!), azt viszont határozottan tudom, hogy már részemről úgysem lehetne semmi több(és ezt egy veszekedésünk során tudtára adtam). Lényeg a lényeg, hogy annyira próbálkozok barátkozni vele, de ő újfent le sem sz@r pedig egy ideig érdeklődött irántam(csak volt az a veszekedésünk amit feljebb már említettem és azóta nem). Nem rég rákérdeztem egy barátjánál, hogy haragszik-e rám valamiért csak mert van olyan is, hogy vissza sem ír, erre azt a választ kaptam, hogy azért mert teljesen ki akar törölni az emlékezetéből. Annyira nem értem..pedig annyira igyekeztem de mindhiába, pedig jó lenne jóban lenni, már csak azért is mert még 3évünk van együtt. Úgy döntöttem, hogy akkor békén hagyom, csak azért érdekelne, hogy miért akar ennyire elfelejteni mikor már semmit nem érez irántam.Szerintetek miért? Eléggé meglepődtem azért, főleg mert egy jó barátja mondta ("teljesen ki akar törölni az emlékezetéből")

2012. nov. 12. 23:43
 1/7 Ivan Iljics ***** válasza:
Ha valaki akit nagyon szeretsz azt mondja neked hogy csak barátként tud rád tekinteni az nagyon fáj. Miért kínozná magát azzal hogy úgy tesz mintha ez teljesen rendben volna?
2012. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen? A srác még mindig többet szeretne (hiába ő szakított), te megmondtad neki, hogy nem lehet semmi, innentől kezdve mit akarsz még? A barátság már sosem lesz a régi, főleg, ha ő többet akar, csak szenvedne a "nagy barátkozásban", hogy együtt vagytok, ott van tőled egy karnyújtásnyira, de nem csókolhat meg vagy akármi, főleg, ha közben elkezdenél más srácok után futni, azzal rendesen megforgatnád benne a kést, ezért akar kitörölni az emlékezetéből. Én is elkövettem azt a hibát, hogy összejöttem egy nagyon jó lánybaráttal, szakítás után egy kis ideig még működött ez a legyünk barátok dolog, de messze nem volt az, mint régen, azóta pedig teljesen meg is szakadt minden kapcsolat, lassan egy éve beszéltünk utoljára. Ennyi. 22/F
2012. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első kettőnek teljesen igaz van. hagyd szegény srácot. egyébként miért van az, hogy barátként hiányzik, meg a társasága, meg minden, de mégsem akarsz többet? miért tudják ezt a nők ilyen könnyen kettéválasztani? a pasiknak szvsz sokkal nehezebb...tényleg érdekelne, köszi a válaszodat előre is :)
2012. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!!!:)))

Na de azt elfelejtettem írni,hogy először ő mondta egy barátnőmnek, hogy úgysem lesz köztünk már semmi, és én csak azután írtam neki ezt(mellesleg tuja, hogy tudom, hogy ezt mondta a barátnőmnek). Ráadásul egyáltalán nem tűnik úgy, hogy szeret még...sőőőt nem..van egy osztálytársunk, akivel nagyon jóban vannak. Az osztály többi tagjával nap mint nap azt találgatjuk, hogy vajon mikor is jönnek össze annyira elvannak.Szóval ezzel a kiegészítéssel is úgy gondoljátok, hogy szeret még?!


" egyébként miért van az, hogy barátként hiányzik, meg a társasága, meg minden, de mégsem akarsz többet?"-hát én csak a magam nevében tudok beszélni, mert azért még nem rendelkezek óriási tapasztalatokkal.:) szóval igen hiányzik a társasága de

1.azért sem szeretnék többet tőle, mert tudom, hogy nem működött a dolog és nagyon szerettem, de nem szeretnék még egyszer átmenni egy ilyen szakításon, és ismerem ezért tudom, hogy előbb-utóbb megint elérkeznénk a szakításhoz.

2.annyi minden történt a szakításunk óta, hogy már nem úgy tekintek rá. Eléggé elhidegültünk egymástól az utóbbi időben és most úgy egy 2 hete érzem azt, hogy már nem gondolok rá Úgy,ráadásul most már tetszik egy srác. Elég nehéz ezt megfogalmazni és lehet így badarságnak tűnik.:)


De ha már itt tartunk, a volt barátom többször is elmondta, hogy nem jönne össze azzal a lánnyal, viszont tőle tudom, hogy bírja és szépnek is tartja, ezért nem értem ezt sem..

2012. nov. 13. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem lesz köztetek semmi, akkor semmilyen szinten nem érdekled, ennyi.
2012. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de most csak azért mert írtam neki, hogy már nem lesz semmi?! hisz először ő mondta..(mikor rákérdeztem meg először letagadta, hogy ilyet mondott volna utána viszont már elmondta, hogy igen, mondott ilyet.) meg azért barátok még maradhatnánk...:/
2012. nov. 14. 18:01
 7/7 anonim válasza:
Ha még egyszer kufircolnátok jóba lennétek hidd el.
2012. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!