Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha a 24 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a 24 évesen nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés

még sose volt, de úgy érzem nincs rá szükségem. miért lehet ez?

és igazából nem nézek ki rosszul, sokan azt hiszik sok csajom volt, de aki megtudja h nem volt még az melegnek néz.



2012. nov. 13. 02:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak te tudhatod ! de ha arra vagy kíváncsi akkor nem gáz !
2012. nov. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nincs semmi belső késztetésed, hogy legyen egy társad? Bajnak nem baj, ha neked így jó, de később nagyon megbánhatod.

Persze azoknak a nevében akiknek te esetleg tetszel, nem beszélhetek. Számukra baj.

2012. nov. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Ez a baj az ostoba laikusokkal, ha nem látnak egy jobb kiállású ember mellett nőt, akkor máris jön a biztos homoszexuális köcsö g buza skatuya. Jó volna erről leszoknia a sok marhának. Eleve el sem kell mondani az ilyeneket, elég sajnálatos, ha te ezt még fel is vállalod. Ilyenkor mint a vízfolyás úgy kell hazudni a többieknek, különben tényleg szexicsokinak fognak minősíteni. Szétmegy a kamuhír,aztán kapkodhatod a fejedet, hogy sehol nincs tekintélyed.

Egyáltalán nem baj ha nem akarsz, én sem akarok, gyak nulla motivációm van az egészhez. Csak szex kéne neked is mi? A többi hüleségre már nem vagy kíváncsi mi? Mert én például nem. Nincs kedvem beszélgetni vele, pátyolgatni, nincs kedvem az ostobaságait hallgatni az unalmas nőknek, akiknek csak a testük! az izgató. Nincs kedvem a szülei marhaságaihoz sem. Ezekkel állandóan ott kell lenni, meg elvárásaik is vannak sajnos. Ez így nem jó, nagyon nem. Ez úgy volna a jó, ha csak nekem volnának elvárásaim, és csak akkor keresném fel, ha épp jólesne egy kis kényeztetés. De sajnos ezt egy párkapcsolattol nem kaphatja meg az ember, túl melós, túl sok a sleppje. Én nem tudnám magam elképzelni úgy,hogy virágot vegyek egy nőnek. Anyámnak amit átadok, azt is apám veszi meg helyettem, én meg átlököm neki. Én nem tudnám elképzelni magamat egy nővel sétikálni az útcán kéz a kézben és átszellemült negédes pofával csámpázni mellette. Ez nem én vagyok! Egy étterembe nem vinném el sohasem, mert ott nincs egészséges biókaja. MEg szeretek akkor fingani, amikor nekem jólesik. Ezt egy párkapcsolatban nem teheted meg! Mert mire kiérnél a szabadba, addig a szél megakad a beledben. Azt úgy jó kiengedni, ahol vagy. Persze otthon. CSak egy nővel együttélve ,ez sajnos elképzelhetetlen.

Én nem teszem az életemet függővé eleve a társas együttéléstől, nekem van más is az életemben, amivel le tudom kötni magamat, és ez egy életcél, amiben teljes értékűen jól érzem magam. NEm üres tehát nő nélkül az életem mint a párkapcsolat nélkül valósággal életképtelen embereké. Nem vagyok szeretethiányos, annyira nem igénylem,hogy valaki is törődjön velem, állatira jól alkalmazkodok a magányhoz ha kell.

2012. nov. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
63% for president!
2012. nov. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Huuu de szánalmas volt ez a monológ :))). Sajnállak...de tényleg :/
2012. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Te dolgod, hogy mit akarsz, másoknak ehhez nincs köze.

Ne legyen publikus, hogy volt vagy nem volt csajod, és úgy nem gondolnak ilyeneket rólad.

Hogy miért lehet az, hogy nincs rá szükséged, erre a választ magadban keresd, mivel nem ismer itt senki, ezért nem is tud neked erre senki válaszolni.

Egyébként egy csomó oka lehet, de ezt te jobban tudod szerintem.

2012. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 J0keer ***** válasza:
a kérdésre válaszolva: nem, nem baj
2012. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

A kérdéserde a válasz nem,nem baj! Mindenki döntse elmagának mit szeretne. DE! Te most egy olyan dolgot nem akarsz amiről azt sem tudod milyen! Honnan tudod hogy egy csaj mellett nem lenne-e jobb neked!? Javaslom egyszer azért próbáld ki! :)

A 3. válaszolónak! Nagyon sokan így vannak vele egyébként,sokat változott a világ! "Nem esik jól a fiúknak udvarolni,stb stb". Őszintén szólva hozzá kell tennem hogy ha a mostani párommal esetleg szakítanék Én sem ugrálnék körbe több lányt soha plusz egy métert nem mennék utánnuk!!


27/F

2012. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,nem baj.Ha neked így jó,másnak semmi köze az életedhez.
2012. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Menj prostituálthoz, mert 24 évesen már semmi esélyed rendes kapcsolatot kialakítani nőkkel. A szűz férfiakat ki nem állhatják egytől egyig az összes kivétel nélkül.
2012. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!