Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha nem akarok barátnőt csak azért, hogy legyen?!

Figyelt kérdés

Kb. már egy éve keresem, de nem találkozom olyan lánnyal, akivel komoly kapcsolatot el tudnék képzelni. Szerintetek rosszul csinálom, ha nem akarok sem semmilyen lánynak, sem magamnak "hazudni", és csak azért "járni" vele, hogy legyen valakim?

Másik kérdés, amiben nem tudok dűlőre jutni: nem nagyon volt még egy éjszakás kalandom; úgy gondolom, hogy "rombolna", másrészről meg amit látok, hallok.... azt mondják, hogy nem leszek tőle kevesebb. Hogy vélekedjem erről? 27srác


2011. dec. 1. 13:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyképűségből, csak zárójelben hozzátéve: ( rengeteg "jónak" mondott csajjal lefeküdhetnék, ha akarnék szerintem)
2011. dec. 1. 13:16
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fiatalok nagy százaléka ilyen "csak legyen valakim" megfontolásból vág bele egy kapcsolatba. Hülyén érzik magukat, ha csak nekik nincs csajuk/pasijuk. Olyan, mint egy trend, amit követni kell.


A másik, szerintem ideális esetben nem "romboló" hatású egy egy éjszakás kaland, de ha kimarad az életedből, azzal se leszel kevesebb (ahogy Te is fogalmaztál a kérdésben).

2011. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj! Nekem ciki vagy sem, eddig egy barátom sem volt. Nem vagyok hajlandó azért járni valakivel, hogy elmondhassam hogy van barátom, vagy csak azért, hogy túl legyek az "elsőn". Inkább várok még egy kicsit, hátha találkozom valakivel, aki igazán tetszik. :)

Bár tény hogy a családomtól kapok hideget-meleget emiatt. :S Nem tudom, miért aggódják túl, ez az én életem, nekem kéne aggódni. :)

22/L

2011. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rendben vagy így, ahogy vagy.

Ha az egy éjszakás kalandban a nőt nemcsak arra használod, hogy kiverd belé, hanem figyelsz rá, kedves vagy, nőként nézel rá, mintha a párod lenne, akkor csak tanulhatsz. Azért már az elején tisztázd vele, hogy attól, hogy ilyen rendes vagy, még nem akarsz vele járni, mert ilyenhez a nők nem szoktak hozzá, és még tévedésbe esnek.

2011. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem baj. a felszínesség tényleg rombolja az emberi jellemet. utóbbi kérdésre meg idézek Neked, remélem megérted, hogy Én személy szerint miért nem preferálom:


"Ha az embereknek nem tetszik, hogy így, vagy úgy élsz... ne bánjad. Nem az embereknek élsz. De ha magad törvényei ellen vétkezel, e hűtlenséget keservesen megbánod..."

2011. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

csak az a baj, hogy manapság már nem tudom, hogy jók-e a "törvényeim"

2011. dec. 1. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se baj. Csak a tiniknél van ez a hülyeség, hogy legyen mellettem valaki, hogy legyen kivel szexelni stb. 22F
2011. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se baj.

És az egyéjszakás kalandis belefér,ha te úgy gondolod..én nem ítélek el senki olyat,aki azért ésszel csinálja.(Ésszel nálam = nem mindig,nem minden jött-menttel és főleg nem kislányokkal,akik igazából nem tudják mi is az..)

(Meg persze nem mindegy a kor sem azért)

2011. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Neked fél méterrel feljebb van az agyad.
2011. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt a hozzáállásod.


Én is így vagyok vele. (+esetleg elmegyek k.zni ha nagyon szex kell)



F27

2011. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!