Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak bemagyarázom magamnak?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,26 éves..Tetszik nekem,de nem tudom eldönteni,hogy én bejövök-e neki...

Néha mosolyogva köszön,néha meg olyan,mintha észre sem venne.

Van egy-két konkrét dolog,amit talán tetszésnek vehetnék,de nem vagyok biztos benne. Pl. egy ünnepségen az előttem állótól kértem egy zsepkendőt,erre Ő adta oda,pedig melettem ált,vagy 2 méterrel...Aztán a következő alkalommal egymással szemben álltunk,Ő a terem egyik végén,én a másikba,és néha rövid idegi olyan volt,mintha szemeztünk volna,de vagy Ő vagy én kaptuk el a tekintetünket...

Volt,hogy hirtelen lehajoltam előtte,és nem lépett hátrébb,sőt a hátam mögül szolt ki egy másik embernek,nem zavartatta magát,pedig 20 centi ha volt köztünk...

De aztán másnap megint közömbösnek éreztem..... :(


2012. nov. 13. 13:15
 1/7 Ivan Iljics ***** válasza:
Valószínűleg azért viselkedik így mert nem tekint "barátnő alapanyagnak". Szerintem teljesen közömbös irántad, engem sem tud érdekelni ha rám néz egy kislány vagy hajolgat előttem, attól még nem fogok rá úgy tekinteni mint nőre.
2012. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok kislány,30 vagyok :D
2012. nov. 13. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Van esze és nem kezd ki egy idősebb nővel. Fúj.
2012. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne interpretalj bele dolgokat.

En is adok zsebkendot nöknek es udvariasan banok velük, nem jelenti, hogy meg akarom mindet dönteni.

30 evesen mar igazan odamehetnel hozza beszelgetni vagy elhivni egy kavera.

2012. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nő létemre én hívjam el egy kávéra??? ha ezt tenném és ezt kérdeztem volna,már k..nak lennék titulálva...

És Te is úgy adod a zsebkendőt a nőknek,hogy azok épp mástól kértek,akit még a nevükön is szólítottak,te meg hirtelen odalépsz,miközben van köztetek bőven távolság,de mégis véletlenül pont meghalottad??!!

Nem képzelek semmit bele,ezért kérdeztem itt,és 30 évesen sem egyszerű az ismerkedés,főleg nem azzal,aki tetszik neked..

2012. nov. 13. 17:04
 6/7 Ivan Iljics ***** válasza:

Elnézést kérek, megzavart a szleng.


Modern világban élünk. Egy nő nem lesz attól k***a hogy elhív valakit egy randevúra. Egészen nyugodtan lehet kezdeményezni!

2012. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs, en is ebbe a korosztalyba tartozom, nem leszel attol k**rva, ha te kezdemenyezel. Söt, a legtöbb pasinak imponal. Ja es a srac fiatalabb nalad azert 4 evvel, szerintem nem is merne probalkozni meg ha szeretne akkor sem. Csak az elsö lepest tedd meg, nem többet, utana ugy is kiderül akar e valamit vagy sem.


(Szia, olyan unalmas itt, nincs kedved kijönni beszelgetni par percet? Kijönni setalni egyet? Cigizni egyet? Nincs kedvem meg hazamenni ez utan, nem akarsz beülni egy kavera vagy sörre valahova dumalni? Szia, tudnal adni nekem valami jo tippet mozira, olyan regen lattam mar egy jo filmet. stbstbstb.)


Es legyszi tenyleg ne haragudj, de ez a zsebkendös dolog olyan gyerekes. Ha eltüsszentened magad mellettem es nekem eppen kezügyben lenne zsebkendöm en is adnek neked. Igen, meg akkor is ha tök idegen lennel, meg akkor is ha nem pont melletted allok, de ettöl meg nem akarlak randira elhivni.

Mint ahogy tudom, hogy amikor multkor eltüsszentettem magam es 3 lany is mondta, hogy egeszsegedre, tudtam, hogy nem akarnak lefeküdni velem.


Egyaltalan tudsz rola valamit is, hogy kapcsolatban van e, keres e eppen, jofej -e vagy csak messziröl bamulod es almodozol rola?

2012. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!