Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, (pasik is írhatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, (pasik is írhatnak), leírnázok egy szerintetek jó randi menetét, ahogy elképzelitek, amelyben jól éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
kort is.
2012. nov. 13. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Hát először is elvinném egy gladiátor viadalra, azután mehetnénk orgiára majd azután levágnám a fejét és biliként használnám.


Ókor.

2012. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

(első randialkalom)

Szóval jöjjön értem el a férfi, de fontos, hogy ne jöjjön fel. Aztán menjünk el együtt mondjuk cukrászdába. Ott legyünk el mondjuk úgy háromnegyed óra - órát. Aztán kísérjen haza, ne csókoljon meg, de öleljen magához és adjon egy puszit az arcomra. Aztán írjon egy sms-t úgy egy óra múlva, hogy "megismételhetnénk a találkát legközelebb!" - vagy valami ilyesmit, hogy tudjam neki is jó volt.

Persze ha jól eldumálunk ülhetünk 1,5 órát is a cukrászdába, csak legyen figyelmes a fiú.

Hát valahogy így lenne jó egy első randi új férfival nekem. De nem kell tökéletesnek lennie!!!! Ne hozzon virágot, bonbont, nem kell a kocsi ajtaját kitárni előttem, egyszerűen csak a hibáival együtt legyen ő maga. :)

2012. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de azt hiszem ez mégis túl sok... Elég csak egy fél órás séta is..... :))) Nekem tök mind1 ha azzal lehetek akivel akarok. Csak ne legyen túl nyálas.
2012. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A motor pontban 6-ra a házunk elé gördül, és én izgatottan lesem az ablakból a tökéletes férfit, amint leszáll a motorról, leveszi a sisakját és beletúr hosszú barna hajába. Elindulok...

Lassan lépdelek felé. Ő a motornak támaszkodva néz, komolyan, a "kellesz nekem" nézéssel, de amikor látja hogy remegő lábaim miatt meg-megbotlok, kisfiúsan elmosolyodik. Mikor odaérek -elpirulva-, ő csak annyit mond -egy sisakot a kezembe nyomva- hogy "Pattanj fel bébi." Én pedig felpattanok és meg sem állunk a tengerpartig. Napnyugtára érünk oda... Minden gyönyörű! A víz, a színek, és Ő. Leveszi a bőrdzsekijét és leteríti a homokba. Leülünk. Olyan finom az illata. Beszélgetünk, nevetgélünk, ugratjuk egymást, flörtölünk. Majd átölel. Megcsókol.

És a hullámokat hallgatva örök szerelmet fogadunk egymásnak. Majd haza visz, és egész éjszaka róla álmodozom.


Hmmmmmmmmmmmmmmmmm......


XD

2012. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a #4 tök jó! Grat. Engem spec. mondjuk bébinek ne hívjon mert attól kiráz az ideg, de amúgy nem rossz a többi részlet - kisebb-nagyobb változtatással. Szupi!
2012. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:D Örülök hogy tetszik!
2012. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Este találkozunk a házunk előtt.. Lemegyek a lépcsőn ő ott áll a kapuban és mosolyog..Odaérek magához húz ad egy puszit a homlokomra (magas pasi), megfogja a kezem.. Elsétálunk a kedvenc kávézómba, ahol azt mondja van egy meglepetése, kijön a pincér tálcával a kezében és a barátom által már előre odaadott egy szál vörös rózsát és megrendelt forralt bort lerakja elénk az asztalra. Ő mosolyogva odaadja nekem a rózsát és azt mondja: "örülök, hogy megismertelek".. Ettől persze én már a fejem tetejéig elvörösödtem, kaptam két szívrohamot az izgalomtól, mire ő megcsókol és talán magamhoz térek.. Hazakísér, útközben nem baj, ha kerülő, de szép helyeken keresztül megyünk és nem a koszos fűút mellett.. A kapu előtt újból megcsókol és megkérdezi holnap láthat-e.. Én kipréselek egy félénk igent magamból, megfordulok bemegyek a kapun, kiül egy önelégült mosoly az arcomra, felmegyek a szobámba egy órát táncolok különböző nyálas fiú együttes 90-es évek zenéire.. Aztán elkezdem visszaszámolni az órákat másnapig.. Ha esetleg már nem az első randik egyikéről van szó, akkor persze teljesen más a helyzet.. Bár a kezdés úgyis jó, csak a kávézóból együtt megyünk haza onnantól meg nem részletezem.. 23/L
2012. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jóóóó! ;-)

Az utolsóban is van fantázia, romantika!

2012. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, a kor lemaradt. 4-es vagyok.

23 éves.

2012. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy jó taktika a csókra, mikor nem számít rá: picit lökd meg vagy lépj rá vagy vmi kérj bocsánatot, és mond hogy adhatok egy puszit engesztelésül, majd lekapod .... romantisee
2012. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!