Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont tőlem kér tanácsoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont tőlem kér tanácsokat? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel 2 éve egy éven keresztül húztuk egymás agyát.Nagyon szerettük egymást,de nem jöttünk össze. Aztán hagytuk egymást.Tavaly november óta nem beszéltünk egymással egy szót sem,ahhoz képest,hogy osztálytársak vagyunk. De most hétvégén elkezdtünk beszélgetni újból. Órákat beszélünk azóta mindennap.Sőt suliban is minden szünetben beszélünk,órán meg levelezünk.Szerintem még egy hét,és újból legjobb barátok leszünk.

Nem rég felmerült a téma,egy csajról,akit meg akar szerezni.Tőlem kér tanácsokat.

Szerintetek azért csinálja,hogy féltékennyé tegyen,vagy azért,hogy megmutassa,hogy túl van rajtam.Vagy csak azért,hogy szimplán megmutassa,hogy újból barátok vagyunk,és megbízik bennem? Bennem ezek merültek fel válaszként. Szerintetek melyik lehet,vagy valami más oka van?

Előre is köszi. 16.L :)


2012. nov. 13. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán jó forrásnak talál.
2012. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

"Szerintem még egy hét,és újból legjobb barátok leszünk."

Ez úgy megy manapság, mint a Simsben?

2012. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szerintetek azért csinálja,hogy féltékennyé tegyen,vagy azért,hogy megmutassa,hogy túl van rajtam.Vagy csak azért,hogy szimplán megmutassa,hogy újból barátok vagyunk,és megbízik bennem? Bennem ezek merültek fel válaszként. Szerintetek melyik lehet,vagy valami más oka van?"


Tipikus női logika. Mi, férfiak nem gondolkozunk ilyen elvont módon. Azért kér tőled tanácsot, mert 1. tanácsra van szüksége, 2. éppen veled beszél. Ha belegondolsz, utóbbi kifejezetten elég erős indok. Fura lenne, ha a társalgásotok közben a Mari néni tanácsát kérné, aki ott sincs.

2012. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Erre én is gondoltam. De tudtam,hogy több emberrel is beszél.És csak nekem mondta ezeket a témákat,meg tőlem kérdezett. :D
2012. nov. 25. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!