Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon bejön nekem, csak az a baj, hogy nem tudom ő mit érez irántam. A fiú az osztálytársam, nemrég ismerem. Vele és még egy osztálytársammal szoktunk hazamenni. Régebb nem arra ment hazafele, és állítólag csak értem kezdett arrafele menni haza. Órán többször is a szemembe néz,sokáig. Telefonon félórákig beszélünk.Viszont van egy barátja(csaj),akivel "pacsizik" és többször érintik meg egymás kezét, meg a régi csajosztálytársaival is elég jóba van,és ezért nem tudom, hogy most rám is barátként tekint vagy többet jelentek számára. Hazafelé nagyon kedves, viszont a suliban már egy kicsit zárkózotabb. Segítsetek légyszi, mert már tanácstalan vagyok.

2012. nov. 13. 17:33
 1/3 anonim válasza:
Szntem bejössz neki, azért megy azon az úton hazafelé, és szntem a csaj barátaival, azzal akivel pacsizik is csak barátok, ha veled szemez. A suliban azért zárkózottabb, mert fél, h ez már nyomulósabbnak fog tűnni, + a pasik nem szeretik annyira kimutatni az érzéseiket mások előtt.
2012. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk. Osztálytárs? Brrr. Ebben a korban még nem tartósak a kapcsolatok. Mi lesz ha egy-két hét után szakítotok? Évekig, de legalább év végéig kénytelen leszel egy levegőt szívni vele.....
2012. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam arra,hogy elég durva az,hogy osztálytársak vagyunk, de nem mi lennénk az elsők.S szerintem kibírnám magam mellett, ha szakítunk.Nem ez a fő gond, hanem az összejövés és stb.
2012. nov. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!