Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátként tekint rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú.. már fogalmam sincs hogy nekem Ő tetszik-e..

És azt sem hogy én tetszem-e neki..

Érdekesebb storyk dióhéjban:

~Nyár (összefoglalva) : haverok.. együtt mindenhol ahol lehet.., váratlanul átkarol, megpuszilja az arcom, egy hetes fellépésen mindig a mi szobánkban van mindent együtt csinálunk..


~Falunap: barátnőm haverjával(fiú) elmentünk ketten vizet venni.. és kérdezte barátnőm tőle hogy majd táncol velem meg izé..és erre az volt a válasza hogy: hagyámá' csak akkor beszélek a (nevem) ha nincs jobb társaságom.. mikor rákérdeztem hogy mi baja volt annyit kaptam válaszul hogy: úgyis elvoltál azzal a b*zival.. (ezt végülis megbeszéltük..és azért mondta mert meglepődött hogy nem vele vagyok.)


~3.Bál: cipő csere.. az ölemben ült, ölelgetett minden. De felkért táncolni egy srác.. mire ő besértődött és felkérte azt a csajt táncolni akit a világon mindennél utálok.. közben mi ültünk (én háttal nekik bnőm szembe) és azt mondta barátnőm hogy végig engem nézett ezzel a komoly fejével.. (nagyon ritkán látni rajta csak mikor baja van.)


~előző hét pénteki tánc: folyamatosan a szemembe nézett (ilyen 2-3 percekig folyamatosan szemeztünk), meg buzdított hogy oda menjek tovább tanulni ahova ő jár stb.


~csütörtöki fellépés: elég rattyon voltam (full hányinger nem tudom mitől.) végig mellettem volt..kérdezgetett hogy hogy vagyok.. a vállán aludtam majdnem már..:)


Amúgy többször is előfordult hogy egymás ölében aludtunk el egy egy fellépés után.. meg ilyesmik.


Bocsi hogy hosszú tényleg csak a leg emlékezetesebb dolgokat írtam le..


14l Ő pedig 15lesz februárban



2012. nov. 9. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem többet érez irántad mint barátság.. sokkal többet! de lehet hogy aztvárja hogy te is lépj, vagy csak simán nem mer. ha tetszik lépj
2012. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tetszik.. azthiszem.. de.. amennyire léphetek felé annyira megtettem.. mégiscsak ő a fiú..
2012. nov. 9. 21:11
 3/9 anonim válasza:
szerintem.. ő nagyon akar valamit csak fél megmodani de mindenképp beszéld meg vele.. mert mind akettötöknek szar lessz..
2012. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát jó.. de hogy hozzam fel..? :|
2012. nov. 26. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
ha már ő megpuszilta az arcodat, egyszer te is megtehetnéd vele. Csak úgy "véletlenül". Szemeztek egy kicsit azt adsz neki egy puszit, ha megkérdi miért, mondd neki hogy ...... ööö megállt a tudomány
2012. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Volt már arra is példa.. a miért kaptamra az volt a válasz hogy:

-ha baj máskor nem kapsz.. :D

-nananananaaa, csak szeretném tudni mit kell csinálnom máskor is..

*és megjelent anyuka*

2012. nov. 26. 22:52
 7/9 anonim válasza:
sztm kérdezd meg tölle hmit érez.. ez a legegyszerűbb
2012. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és ha nem leges választ ad?:|
2012. nov. 30. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Attol meg ne félj
2012. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!