Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nehezebb a hosszú hajú fiúknak csajozni?

Figyelt kérdés
Sok haverom szerint a hajam miatt nincs barátnőm,és h ez egyik lánynak sem tetszik,de én azért sem fogom levágatni! :D Szerintetek? :D
2012. nov. 13. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak hátközépig érő hosszú haja volt, amikor összejöttünk és még évekig utána. Baromira illett hozzá és az is lett a védjegye!
2012. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Attól még simán lehetsz nagyon jó pasi,nem azon múlik,főleg,ha jól is áll.

De ha van olyan lány aki tetszik,miért nem kezdeményezel?

2012. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A hosszú hajat van aki imádja, van aki utálja. Sztem több csajnak tetszik a hosszú haj, mint ahány hosszú hajú fiú van.
2012. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon bírom a hosszú hajú fiukat. Bár hosszú hajú pasim még nem volt, de fiú barátom több is. Szerintem nem hátrány.

17/L

2012. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem jön be...

Én rövidhajú férfiakért,illetve a kopasz férfiakért vagyok oda.


Skinhead lány. :)

2012. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem tudom h miért nem próbálkozom!Talán félek a csalódástól, visszautasítástól!:(

Hiába meg mernék/merek szólítani akárkit,mivel olyan alapon gondolkodom h ez sem sz*rik különbet mint én,de úgy gondolom h úgysem kellenék neki akk meg minek égessem le magam?Pedig van viszonylag jó autóm,jól öltözködöm,igényes vagyok,de ez úgy látszik manapság annyira nem számit!

Nem értem már ezt az egészet!

Annyi lehet még a gond,h mostanában szinte gyűlölöm a nőket,de csak azért mert nem kellek nekik,és ezt biztos "megérzik".Jobb lenne k*rvázni? Hiszen ennek is-annak is igyis-úgyis fizetni kell!Parasztul hangzik,de ez az igazság! :)

Hiszen 20 éves koromig a leghoszabb kapcsolatom volt kb 4 hónap,és ha eddig nem ment akk minek erőltessem?

Ugyan mitől változna meg vmi?

Igy leirva kicsit összetettebb ez a probléma! :D :D

2012. nov. 13. 23:00
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy tényleg jobban jársz, ha elmész qrvázni. Olcsóbban megúszod, nem ver át, nem hisztizik, garantált az eredmény, akármilyen szép csajt megkaphatsz, és minden úgy történik, ahogy te akarod.
2012. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal több esélyed lenne ha levágatnád a hajad, nekem abszolúte nem jönnek be a hosszú hajú férfiak. De vannak más lányok akiknek kifejezetten tetszik a Tarzan lobonc :D
2012. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a hosszú haj *.*persze csak ha ápolt és egészséges :) L15
2012. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejön a hosszú haj de persze nem ez alapján választok társat. A mostani párom is rövid hajú mégis szeretem.
2012. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!