Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen magasságnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen magasságnál érzitek azt, hogy a férfi valóban férfi?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez alapján, pláne vakon, felesleges lenne ítélni, mert nem feltétlenül a magasság a perdöntő egy férfi megítélésében. Csak mostanában úgy érzem, hogy az a magasság, ami nekem jutott, talán egy kicsit kevés, emiatt pedig, bárhogy is nézek ki, sosem lesz meg az a felszabadultság bennem, mintha ténylegesen magas lennék.

2012. nov. 13. 23:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%

én meg szeretnék alacsonyabb lenne bármilyen furcsa. akárhol vagyok átlátok mindenki felett, mindenki engem néz!44négynégy

nekem ez nem kell, mert zavar.

2012. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

Én is apróbb vagyok, kiskoromban sokan piszkáltak is emiatt. Valahogy bennem is kialakult egy ideig ez az érzés, még a tinikorom elején, mert mindenhonnan ezt sulykolták.


Aztán egyszer láttam egy filmet egy ilyen kölyök kinézetű 20 feletti sráccal olyan 13 évesen, utána már nem érdekelt semmi. Ő volt nekem a kedvencem, tudtam, hogy nincs velem semmi baj és egy ilyen kisebb férfi is ugyanolyan ember. Később nem is volt gond semmilyen téren.


Hát ennyit az én történetemről, lehet valamit segít. :)

2012. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
180 cm, de a legutolsó szerelmem 172 volt, és belezúgtam, mint vak ló a vödörbe.
2012. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
Én pl csak a 180 cm-nél magasabb pasikhoz vonzódom.. nem mérem persze, de valamiért ők jönnek be.. A nővérem pont az ellentétem neki, aki 170 fölött van kb szóba sem jöhet.. Mindketten picik (163 cm)vagyunk.. Tehát hidd el a magasság nem számít.. Van, aki az alacsonyabb van, aki a magasabb pasikhoz vonzódik és persze van, akinek tök mindegy.. amúgy, ha jól adja elő magát az ilető és helyes, kedves lehet én is összejönnék alacsonyabb férfival is.. De igazából a magasabbakhoz én jobban vonzódom..
2012. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 13. 23:22
 6/22 anonim ***** válasza:
ha már pár centivel magasabb nálam, az nekem elég. magassarkút úgysem hordok. 170 centis vagyok, egy 17 centis pasival már teljesen ki vagyok békülve. de nálam alacsonyabbal nem kezdenék.
2012. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
utolsó: én csak 15 centis férfi vagyok ez nagy baj?
2012. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
175 na :P
2012. nov. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

:)

értem én csak trollkodtam :) az egyik méretem annyi, de a magasságom +19 :)

2012. nov. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány éves????
2012. nov. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!