Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket írjak/mondjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket írjak/mondjak egy nőnek, hogy férfiként tekintsem rám, és ne kisfiúként?

Figyelt kérdés

Például ha teljesen ismeretlenről van szó. Vagy max 1x beszéltem vele előtte.


Mert igazából bárkivel elbeszélgetek könnyedén, de kicsit olyan vagyok mint egy gyerek. Nevetgélek, mosolygok, vidám vagyok, ugyanakkor kimondom a szívem diktál. Nem feltétlen csak vicceket mesélek a nőnek, de általában teli vigyorral figyelnek mindig, és mondják hogy jófej vagyok meg aranyos, kedves. Meg hogy holnap is akarnak velem beszélni stb stb.

És igazából mindig ez megy. Én mindig ilyen vagyok mindenkivel, és lehet azt hiszik poénkodok, pedig valójában tök komolyan gondolok mindent! És innen valahogy nem tudok továbblépni.

Pl. lesmárolni, megkérdezni hogy ő mit érez. stb.

Ugyan általában azt érzem hogy én is tetszem nekik, de nem tudom ilyenkor hova tovább. Nem akarok nyomulós lenni.



2012. nov. 14. 00:19
 1/1 betlindis ***** válasza:

nem megbántani akarlak, de amíg kisfiú vagy (vigyori, poénkodós, nem tudsz továbblépni, nem tudod lesmárolni, nem tudod hova tovább....), addig nem fognak rád férfiként nézni. ez nem attól függ, kinek mit mondasz, ez egyfajta belső hozzáállás, magadban kell lerendezned a dolgokat, esetleg az életed egyéb területein is. határozottság kell, esetenként több komolyság (igen ez a nőknél sokszor fapofát jelent, azért néha lehet mosolyogni kedvesen, de nem vigyorogni mint egy vadalma...), bátorság kell, merészség, kezdeményezőkészség, önbizalom.

az a gáz, hogy a nőknek erre van egy külön radarjuk, és ha megérzik, hogy bizonytalan vagy, nem fognak férfinek tekinteni.

2012. nov. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!