Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelöljem vagy ne? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem vagy ne? Egyáltalán lenne értelme?

Figyelt kérdés

sziasztok. Most nem értem hogy mi a franc ütött belém.. de komolyan x'D Szóval van egy srác aki 2 éve ide jár én 10.es vagyok ő 11., és már sokszor láttam, de meghelyesedett és ma volt egy ilyen sulinap és fát vágott (egyik programhoz kellett) és olyan szexi volt vagy nemtomxd és az odőnk odaszólt neki és amikor idenézett felénk teljesen megbabonázott.. de ez nemtom hogy jött.. nem nagyon akarok foglalkozni az üggyel mert már volt egy srác aki 2 évig nagyon tetszett és rájöttem hogy ezeknek a sulis dolgokból úgyse lesz semmi, pláne se közös ismerős, vagy 1 srác de azzal se beszélek már, és nemtom hogy érdemes lenne-e tennivmit.. én nem vagyok egy full csinos csaj viszont úgy láttam hogy nem a bunkó srácokkal lóg..de nemtom hogy most mi ütött belém eddig kb le se szrtam..

de tök kevésszer látom, mert mások a szintek a suliban(emelet).

nem ismerősöm fbkon és nincs kiírva hogy a mi sulinkba jár, szerintetek akkor is bejelöljem? És ha megkérdezné hogy honnan ismerem? De tudom hogy úgyse lenne belőle semmi szal.. :S

16L

a másik hogy nem vagyok a nyomulós fajta, barátom sem volt még..nem vagyok ronda de nem az álom nő


2012. nov. 14. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Ó te szegény, az élet nagy problémái..xd
2012. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha ennyire leszarod nem kell ide kommentelni:D de cserébe jól lepontoztalak :XX
2012. nov. 14. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem jelöld be, majd elkezdtek beszélgetni, és ha tökös a gyerek, akkor elhív randira.
2012. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen ,nekem barátnőmet srác úgy hogy nem is ismerte bejelölte faceookon ! Most ott tartanak hogy a srác eljegyezte :)
2012. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi bár nem sokra megyek vele sztem:)
2012. nov. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!